Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elkezdeni a BDSM-et?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elkezdeni a BDSM-et?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elkezdeném a részletezést, szeretném leszögezni, hogy levélkében nem kérnék ajánlásokat. :)


Nos, 25/F vagyok és sikerült az utóbbi pár évben feltérképezni a szexualitásom. Több dologra nyitott vagyok és szeretem. Főképpen alacsonyabb, vékonyabb lánykákat irányítani a legjobb. Gyakran fantáziálok, hogy miket csinálnék egy kis lánykával, hogyan kötözném ki, csapkodnám, köpném le az arcát, és hogyan dugnám a fenekét, miközben a puncijában van még egy vibri és megtiltom, hogy magához érjen.


Egyszer-kétszer volt lehetőségem subként kipróbálni az egészet, és élveztem nagyon. Főleg, amikor egy nálam kb. 20 centivel magasabb Úrnőm csinált hasonlókat és egy r*bancként kezelt.


Szóval, gondolom ennek az egésznek is van egy community-ja, anélkül, hogy bármi cult-hoz csatlakozzak :D


Tapasztaltak, tudnátok nekem ebben tanácsot adni?



2022. febr. 11. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A jó dom először FÉRFI majd csak utána minden más. A szubmisszív nők nem szeretnének kísérleti alanyok lenni, meg csak úgy aláugrani minden pálcának. Sokkal magasabbra rakják elvárásokban, kisugárzásban és jellemben a lécet mint a "normál" szex során. Szóval ha a domináns oldal érdekel, akkor először ezzel kezd a nélkül nem fog menni. Kiváló "gyakorlat" ha normál szexre meg tudsz könnyen hódítani nőt. Ha az már flottul megy, akkor elkezded majd kapizsgálni a csíziót is hogy kell szubmisszív nőkkel ismerkedni.
2022. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem keress meg olyan prostit akit alazhatsz, vagy olyan sugarbabt aki birja ha alazzak

Normál sub nő kezdő dommal nem áll le

Kell a gyakorlat!

Nem viccelek!!!

2022. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
*-Sugarbabyt
2022. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

1

Te is csak a betanult szöveget tudod mantrázni...

2022. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Férfiban ritka a switch és nem is szokott jól működni.


Próbáld ki magad nyugodtan, de ha neked a sub oldal működött, akkor nagy valószínűséggel nem leszel jó a domináns oldalon.

2022. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neten társkeresőn milyen szöveggel indítotok a sub-ok felé, hogy egyáltalán felkeltse az érdeklődésük? Tudom, tudom, már a 33%-os válaszolási ráta, már nagyon jónak számít, tehát "nem lehetünk szimpik mindenkinek".


De én ráírtam egy subra, és valósággal kioltott az életből. Annak ellenére, hogy határozottan és viszonylag érdekesen burkoltam a mondanivalót

2022. febr. 16. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdőként valóban nehéz dolgod lesz. Én is kezdő vagyok, de pont ezért inkább tapasztalt férfival szeretek lenni. Esetleg ha normál kapcsolat megy át ilyenbe úgy el tudnám képzelni.

De egyszerűbb ha prostit használsz aki vállal ilyet.

L

2022. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 általánosságban igaz a netes ismerkedésre is: semmilyen sablon, univerzális csodamondat NEM működik. S felesleges is előre "feltalálni" bármit is, mert ha minden jól is alakul akkor is ott állsz face to face a másik előtt és élőben kell elővezetni magad. Akkor is ott dől el minden, ha a neten nagyon másnak fested le magad mint élőben vagy akkor csak időpazarlás - a másik félnek is, de neked is.

Szóval olyan szöveggel "indíts" mintha ott állna élőben előtted a másik fél és csak egy buliban/bárhol szólítanád meg. Önmagad add, az a legbiztosabb.

2022. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!