Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konkrétan egy párt kívántam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan egy párt kívántam meg, ez normális?

Figyelt kérdés
Van a tanccsoportban ahova járok egy del-amerikai pár, akik eszméletlenül jól néznek ki. A pasi egy tipikus latin csődör, a nő meg egy hosszú fekete hajú nagy mellű bombázó. Mondom ezt nőként. Mással is elofordult ilyen, hogy konkrétan a párt kívánta meg, és nem csak egy tagját?

2022. febr. 11. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet hogy azért a párt kívánod mert tudod hogy amúgy a csajjal szemben semmi esélyed a pasinál?
2022. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem már volt ilyen igaz férfi vagyok és biszex. Sajnos hiába próbálkoztam be nem lett belőle semmi de azért nem adom fel, majd legközelebb egy szimpatikus párral talán összejön.
2022. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt, még el sem múlt teljesen. Annyira jó látni, ahogy a fiú megcsókolja, amit magamnak is kívánok, de túlságosan szeretem őket, hogy elválasszam.
2022. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lemész egy swingerbe és ugyanezt tapasztalod 😃 (azzal a kitétellel, hogy a pasik a nőt és nem a másik pasit kívánják meg, mert a swingerekben a női bi okés és sűrűn előfordul, a ffi bi meg nem)
2022. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

4: ha értelmezted volna a kérdést: ők tánccsoportba járnak, nem az általad reklámozott swingerbe!

A kérdésben egy konkrét pár szerepel, nem pedig egy bíszb...ási igény!

2022. febr. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg őket magukhoz. Majd lassan tereld erre a témát. Aztán majd kiderül, hogy kell e tánciskolát váltani vagy sem.
2022. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!