Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felveszi a Fleshlight a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felveszi a Fleshlight a versenyt egy valódi puncival?

Figyelt kérdés

Nekem van Fleshlightem (tapadókorong és puncimelegítővel) és végre rászántam magam, hogy elmenjek egy fiatal prostihoz és szinte semmi extrát nem adott számomra. Annyi, hogy ott volt a nő és játszhattam az egész testével. Viszont amit a farkam érzett szerintem a Fleshlight is hozza. Igaz óvszer volt rajtam és vékony a farkam, hogy többet tudjatok mondani. Akik nem próbálták a Fleshlightet ne is írjanak, mert nem érdekelnek kamu szövegek.


F/31



2022. febr. 12. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem is tökéletes választás számodra a zsebpunci, ne erőltesd az ismerkedést nőkkel. Jobb hely lesz így a világ.
2022. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

A szuk punci felveszi a versenyt a Fleshlightal, de a csaj is kell ertsen az akciohoz. Amugy naponta hasznalom a Fleshlightot, neha Tenga Egget.


F28

2022. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sok féle betét hozzá miben különbözik?
2022. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Érzésre tényleg szinte ugyanolyan ráadásul még nem is olyan büdös mint az igazi punci. Ha műpuncit dugsz akkor ott nincs teljesítménykényszer, nem fog nyavajogni meg pofákat vágni ha hamar elmégy. Nem kell félni a nem kívánt terhességtől, ez sem mindegy. Amiben egy nő többet ad az a körítés, a látvány.
2022. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Műpunci >> igazi nő. És olcsóbb is, csak elemet eszik. Soha nem csal meg. Nem hazudik. Nem csak a pénzedre hajt. Valós érzelmeket táplál irántad. Nem kell étterembe vinni. Nem kell a puját minden reggel bölcsibe/oviba/iskolába vinni csúcsforgalomban egy rakat idiótával egy úton.
2022. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 StevenUp ***** válasza:
62%
Magányos balekoknak ideális partner
2022. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a kettő között a különbség! Ahogy egy fadarab prosti, meg egy tüzes, téged kívánó, nedves, teljesen beindult nő között is.
2022. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Fleshlightokat használok, de elégedett vagyok. Nem kell figyelni a csajra.
2022. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Naná! Nem kell neki virágot venni Valentin napra, nem beszél vissza és elfér többedmagával egy fiókban is anélkül, hogy féltékeny lenne! :)
2022. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!