Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell "felajánlani" magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell "felajánlani" magam egy iszonyat helyes férfinak?

Figyelt kérdés

Nem kérek privát üzenetet, már megvan a prédám. Csak ő nem ismer engem, és nemtudom hogy kéne elmondanom neki. Bármit megtennék érte. Le is feküdnék vele, ha ő bele menne, nagyon kívánom. Viszont ha jól tudom van párja... Ez nagyon gáz így?

Köszi!


-egy tinilány.💋



2022. febr. 12. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem enged meg neki, hogy ő döntse el. Te ajáld fel neki a lehetőséget, valami csapda szerű körülmények között. Velem is így csinálták.
2022. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szóval oda dobnád magad valakinek akit még csak nem is ismersz mert jól néz ki? No comment
2022. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ez így nagyon gáz. Miért nem olyat keresel, akinek nincs párja?
2022. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha így állsz hozzá akkor ki fog használni de nagyon és majd belé szeretsz és ő a párjával fog maradni te meg sírsz majd addig minden este míg el nem alszol


Ilyet ne mondj 1 pasinak mert rögtön kap az alkalmon és meg csinálja veled Ne engedd ,hogy ki használjanak olyat nézzél aki szabad

2022. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy te tinilány.😄
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. de igen 😫🤌
2022. febr. 12. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan? Vagy szóban vagy írásban! Ahogy van rá lehetőséged!
2022. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Mond neki, hogy "d*gj meg, te állat!"
2022. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Remélem én vagyok a férfi 😎
2022. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

A nő hódíthat illatokkal, szexi hajjal, csábos tekintettek, okos szöveggel, taktikával, szűk nacival és nagy dekoltázzsal!

Ha ebből 3 megvan, akkor engem már vihet is az okosabbja...:)))

2022. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!