Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexre mennyire vevők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexre mennyire vevők manapság a lányok?

Figyelt kérdés

Nekem eddig csak pár barátnőm volt, de egyikőjük sem engedte. Nem volt ezzel baj, csak felmerült bennem, hogy ez ennyire általánosan ellenzett dolog? Vannak, akik kifejezetten ellenzik, de vannak olyanok is, akik meg kifejezetten szeretik, igénylik? Lányok, nálatok mitől függ, hogy belementek-e egy ilyenbe? Megköszönöm, ha kort is írtok a válaszhoz.

Cheers!

26F



2022. febr. 13. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a csoda manapság hogy van olyan amelyik nem akarja oda, szerintem gusztustalan.
2022. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem még soha nem volt barátnőm szóval nem tudok segíteni


19f

2022. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
én engedem N
2022. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Nálam belefér, de csakis kapcsolatban és csak is a párommal.

Ha ő nem lenne, bíz isten nem mennék bele.. (mielőtt jönne pár ostoba,nálunk én akartam én hoztam fel a páromnak,nem fordítva)

2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ma reggel ujjaztam popsiba a feleségem. 30 éves.
2022. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az első 4 barátnőm szóba sem hozta, az utolsó hárommal viszont mindegyikkel ment fenékbe. Szerintem teljesen random, hogy melyik nő szereti és melyik nem, nincs olyan, hogy "általános".
2022. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Az én barátnőm teljesen vevő az análra. Ő hozta fel a dolgot. Neki tetszett, nekem nem. Nem mondanám azt, hogy igényli, inkább néha megkívánja. Havi 1-2x van anál a barátnőm kedvéért (neki ennyi bőven elég a popsizásból). Részemről inkább maradok a puha, meleg, nedves puncinál, nincs is annál jobb😊😊

25F

2022. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Mért lenne gusztustalan?Mikor élvezik is?
2022. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

4 barátnom volt eddig. Elso ketto hallani se akart rola, eggyel kiprobáltuk párszor a mostani párom engedné, de csak miattam. Ebben viszont én nem akarom. Modntam neki h vonzza a fantáziámat, de tudom hogy o is csak miattam ajánlja fel és úgy nem akarom, hogy "feláldozásbol" csinálja. Igen, az utulsot ténylegesen nagyon szeretem és tisztelem. MOndtam neki, hogy majd lehet valmikor évek mulva egyszer meglephet vele, de teljes mértékben kielégulok a puncijával.

Osszegezve, 4bol egy se akarta, de 2 engedné.

A futokalandok kozul nem is nagyon eroltettem, egy csaj volt, aki viszont tudtam elore h csinálja, nála én is megraktam ott :D

2022. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!