Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek rosszabb az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek rosszabb az az élmény ha gumiban csináljátok?

Figyelt kérdés

#gumi #Női élmény
2022. febr. 13. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár lassan 40 éves leszek, és mivel elég gyakran vannak alkalmi, vagy hosszabb-rövidebb távú szexkapcsolataim, elég gyakran van gumi használatban, soha az életben nem éreztem különbséget a gumis illetve gumi nélküli szex között.
2022. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre nincs is nagy különbség, inkább a tudat, hogy gumi van közte, köztem. Az a hangulat romboló.
2022. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
én érzem nagyon N
2022. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
tinikoromban gumit húztam összesre, mert akkor még nem tudták kontrollálni magukat, 20 éves koromtól kb. nem is használok, ég és föld a különbség N
2022. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmi különbség nincs. Sőt. Az ember sokkal nyugodtabb, hogy tudja, hogy tuti nem lesz se beteg, se terhes.
2022. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy minimális különbség de nem zavaró
2022. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én érzem és valahogy nem bírja a hüvelyem, súlyos gyulladásaim lettek utána. Mióta egy sor vizsgálat kiderítettem, hogy nem lehet gyerekem, azóta hosszú kapcsolatban, ha tudom, hogy a másik egészséges, nincs gumi. Tiniként persze kellett, mikor együtt tanultuk az egészet.
2022. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érzésre semmi különbség (csak kézzel érzem, illetve ha sokáig csináljuk és elkezd száradni, akkor más kicsit). De sokkal nyugodtabb vagyok, és biztonságos, ez ezerszer többet számít. Szóval NEKEM nincs különbség, sőt fejben pozitív a megnyugtató biztonság.

Viszont a partnernek van különbség, hogy mennyire érzi, és ez közvetetten hatással van rám is, hiszen legjobban az indít be, ha érzem, hogy a párom élvezi. Ha nem érzi annyira, akkor eléggé robotikus lesz a dolog és ez lehangoló tud lenni. De nála is változó, nem csak a gumi miatt lehet kevésbé érzékeny, van hogy ugyanabban a fajtában nagyon jól érzi, máskor pedig nem. Tippre fejben dől el neki is sokminden, hangulat is befolyásolja, stb.


Tehát NEKEM fizikailag nincs különbség, a PARTNERNEK lehet fizikai érzetben különbség (de nem csak a gumi miatt, és nem is mindig) és EZ hatással lehet rám is érzelmileg, fejben, de nem a fizikai érzetre, hanem az izgalom szintjére.

Összességében én a gumi pártján állok. Szerintem sok férfi túlreagálja azt, hogy jaj de rossz, és bele se gondolnak, hogy ami nekik bebeszélt kis élvezetcsökkenés, az a nőnek mennyivel többet számít egészségügyileg és fejben, hogy biztonságban érezhesse, elengedhesse magát.

2022. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!