Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek még várjak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még várjak, hogy egy olyan emberrel veszítsem el a szüzességemet akit szeretek vagy ne?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom,hogy olyan emberrel érdemes elveszíteni akit szeretsz de úgy érzem, hogy már túl sok ideje várok és már szívesen elveszíteném.

2022. febr. 13. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Az elsőnél szerelmes voltam. De nagyon. A szex viszont silány volt. Nem tudott felizgatni, elkapkodta mindig, nem is értettem...

A harmadik férfi, akivel lefeküdtem fenomenális volt. Nem voltam szerelmes, játéknak indult az egész, ártatlan flörtnek. De a mai napig ő az etalon. Mintha használati utasítása lett volna hozzám, a testemhez, hogy hogyan tud kielégíteni. A mai napig bármikor találkoznék vele.

2022. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy gondolod. Ezt neked kellene érezni. Én azt javasolnám eleinte csak pettinget próbáld ki. Azzal semmit nem veszithetsz.


30F

2022. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlen, eltelik pár év és látni fogod hogy mennyire túl van spirázva ez a szüzesség dolog
2022. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%

18 évesen szinte gyerek vagy még. Akkor is ha korán érő típus vagy. A szerelem, a vágy csodálatos érzés. Ha arra vágysz nem arra hogy egy béna két perc alatt meghágjon, mindenképpen várd meg a szerelmet. Addig pedig maszturbálj kitartóan. Ismerd meg a testedet, csiklódat, melleidet, hogy mi okoz neked örömöt

Nagyon boldog dolgokat lehet velük művelni. Talán könnyebben ki tudod kerülni a gyengédségre képtelen önző tablókat.

2022. febr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

#14 vok

Azt elfelejtettem leírni hogy az fontosabb hogy ő szeressen téged.

2022. febr. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vártam a szerelemre, és nem bántam meg. (14 éves korom óta vártam hogy végre meglegyen az első szex, 19 évesen találtam valakit aki hajlandó volt lefeküdni velem.)

Elég ha találsz egy olyan embert, aki képes egy órára önzetlen lenni. És ehhez nem kell szerelem, se kapcsolat, elég ha találsz egy rendes embert.

2022. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

14

"Ha arra vágysz nem arra hogy egy béna két perc alatt meghágjon"

Ezért is hiszik az hogy minden olyan habosbabos, cukormázas lesz.. ha szereti akkor nem 2 perces lesz? Come on...


Állitom hogy max 23 éves vagy, a stílusodból, csak próbálod szórni az agyad. Vigyázz, előtt utóbbb neked nem marad

2022. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 1Léna ***** válasza:
21%

Várj!

Az otthonunk ajtaját bezárjuk, és eldönthetjük kit engedünk be. Kulcsot az otthonunkhoz csak annak adunk akit megbízhatónak ítélünk.

A szüzességed, a tested, a lelked, az egyéniséged, egyedi. 18 évesen a tested már nemileg érett, és fogamzóképes is. ÉRTÉKES VAGY. Ne dobd magad és a szüzességed akárkinek, csak azért, mert a korosztályod tagjai szerint ezt így kell tenni.

A felelőség az életedért és az életviteledért mostmár a tied. A saját érdeked, hogy jó döntéseket hozz, mert te fogod viselni a következményeit is.

Jó támpont lehet a mérlegelésnél, hogy amit titkolnál a szüleid előtt az valószínüleg nem helyes. Nem lennének büszkék rá.

2022. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Jézus 18...

Inkább maradtál volna csendben.

Amit titkolna a szülei elől?

Mert te bejelentetted anyádnak amikor jól kinyaltak? Amikor te leszoptál valakit? Amikor úgy istenesen megdugtak?

Vagy 40 éves szűz vagy? Mert akkor tényleg megéri várni...

2022. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

#18


Én elmondtam anyumnak, hogy kiszemeltek valakit akivel lefeküdnék. (Tudta hogy nem akarok járni vele, csak szexelni.)

Azt mondta hogy egészségemre, sőt ő maga javasolta az egyik napot (mikor ünnepnap hét közepére esett) hogy a kiszemelt pasinál aludjak, ne menjek haza a kollégiumból.


#16 voltam.

2022. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!