Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenék mániások, jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék mániások, jártatok már úgy, hogy egy fiatalabb lánynak éreztétek a természetes fenék illatát?

Figyelt kérdés

Például, ha úgy került sor szexre, hogy nem mosakodott előtte a lány, vagy nem elég alaposan mosakodott?

Vagy esetleg, ha egy ilyen lány szennyes bugyiján éreztétek a fenekémek az illatát. Mi volt a reakciótok, kellemes volt számotokra az illata és az íze, ha nyaltátok? A lány észre vette, vagy mondtátok neki?



2022. febr. 13. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apolt lanyokkal szoktam egyutt lenni
2022. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére nem
2022. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A "természetes illat" az a szarszagot jelenti?
2022. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beteg phasz
2022. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálom értelmezni a kérdést. Éreztem-e már egy fiatalabb lány szarszagát? Vagy kóstoltam-e a szarát?

Nos, nem. Idősebb lányét sem (megelőzve a következő kérdést).

2022. febr. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sajnos csak egy lány engedte, hogy kinyaljam a popsijat. Pont születésnapom volt és kértem, hogy ezen nap szepsegebol engedje meg. Én nem éreztem semmit csak finom dolgokat. Sajnos az analt nem engedte, pedig egy év full mosogatást is alairtam volna.
2022. febr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felénk vidéken nem kertelünk seggszagnak hívjuk.. És nem nem lehet érezni, vidéken igényesebbek a lányok egy istálló tölteléknél
2022. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!