Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Elképzhelhető, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elképzhelhető, hogy nem szexeltek kapcsolatban huzamosabb ideig, mert nagy stressz ér titeket?

Figyelt kérdés
Napi 14-16 órát dolgoztok, 2 nap szabival.
2022. febr. 14. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor el kellene gondolkodni a munkahelyváltáson. Tovább tanulni, meg ilyenek. Ezt nem lehet sokáig csinálni.
2022. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Semmilyen esély sincs erre, mert nem fogok 14-16órát dolgozni. Miért csinálnék ilyen hülyeséget? Nekem normális munkahelyem van, és nem azért élek, hogy dolgozzak. Azért dolgozom, hogy éljek. Feleségem van, aki mindennél fontosabb, nem mellesleg 'hál istennek olyan szakmám van, amivel nyugodtan én szabhatom meg a munkám feltételeit, és nem a főnök. Ha nem tetszene neki esetleg, akkor ~10perc alatt 10 másik helyre hívnának, ahogy hívnak folyamatosan.


Elképzelhetetlen ez számomra.

2022. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem a szex létszükséglet számomra napi 2 orgazmus kell attól hogy többet dolgozom nem változtat ezen
2022. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Pedig itt az okosok megmondták hogy ennyi munka után is lehet dugni🤣 ja, meg fát gyűjteni is🤣
2022. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nem sokáig leszel kapcsolatban ha ez így van.
2022. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dregor ***** válasza:

Régen volt, hogy kimaradt 1-2 hónap is, pont az ilyen munkahelyi dolgok miatt. Volt hogy 20 órát voltam bent. Ilyen ez, amikor az embernek működésre kell bírnia egy gyárat. :D Mindezt egyébként 3 műszakban.


Úgy hogy 2 év után ott is hagytam az egészet.

2022. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!