Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy nagyon érzem a méhemnél aktus közben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kezdő, de kicsit kezd aggasztani hogy páromhoz még most, lassan 2 hónap után se szoktam hozzá teljesen. Minden alkalommal elég erősen érzem a méhszájamnál, ami akkor közben egész jó, utána viszont van hogy órákig érzek egy tompa nyomást magamban. Voltak már nagyobb méretű barátaim, de velük nem emlékszem ilyesmire, és neki sem olyan extrém. Bár sosem rajongtam a nagyért, de nem ez alapján választok.

Elvileg minden rendben nálam, nemsokkal előtte voltam orvosnál.


2022. febr. 15. 02:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Volt egyszer nálam is ilyen egy adott ponton, a srácnak nem volt extrém nagy mérete de azért kicsinek se mondanám. Gondolom normálisnak mondható ha csak vele tapasztalod, nekem se fordult elő mindenkivel. Számított a póz is, én kutyában éreztem a leg durvábban.
2022. febr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Fàj, vagy azért élvezed? Egy méhszàj vizsgàlat makd nem àrtana, mondjuk.


Keresse fel kezelőorvosàt,gyógyszerészét 😉

2022. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék mit jelent hogy voltak nagyobb méretű barátok, mert sokatok a 17 centire is 20 centit mond.
2022. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl hosszú lesz a szerszám, az a probléma.
2022. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dregor ***** válasza:
100%
#3 és sokuknak a 20 is kicsi... xD
2022. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5:


Lovakkal ismerkedsz?

2022. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dregor ***** válasza:
#6 Nem ismerkedem lovakkal, csak a neten található ilyen irányú válaszokból indultam ki.
2022. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Azokat férfiak írják. xD
2022. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dregor ***** válasza:
#8 Ebben lehet valami... :D Ezek szerint a melegeknek nagy f...sz kell. xD
2022. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:


Nekik sem, az a poén.


Ezeket általában incel hetetók írják, akiknél a huszadik elem a listán, hogy azért nincs barátnőjük, mert kicsi nekik. Ez a vadász szem és a lapát áll hiánya mögött van. :D

2022. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!