Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a határ, amit szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ, amit szexben nem lépnél át?

Figyelt kérdés
Nem csinálnám soha rokonnal, kiskorúval, állattal, erőszakkal, öntudatlan részeggel vagy bedrogozottal. A kakiszexet is kihagyom.

2022. febr. 15. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
erőszakkal, öntudatlan részeggel vagy bedrogozottal. A kakiszex
2022. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem csinálnám soha KÖZELI rokonnal, 14 év ALATTI kiskorúval, állattal sem, erőszakkal (hacsak nem kérik), öntudatlan részeggel vagy bedrogozottal (Hacsak nem én is illuminált vagyok). A kakiszexet bizonyos keretek között bevállalnám… Azt nem, hogy direktben rám sz@rnak vagy hogy megegyük (fúj!), meg én sem sz@rnék le senkit. De pl. kakiló csajt megnéznék, meg anális szexnél sem zavarna hogyha nem tisztítja ki magát előtte… Ha véletlenül ki jön valami, hát jöjjön.
2022. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Nahát mennyi erkölcsös ember. És ha én pont azt szeretem ha piásan jól megdugnak? 😄

20L

2022. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem (csak) erkölcsi kérdés. Ha engem nem izgat, hogy egy eszméletlen rongybabával csináljam, akkor miért kéne?
2022. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
#3 Akkor keres rá embert. Szíved joga. De ne csodálkozz, ha bejön egy fertőzés vagy baba esetleg
2022. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze részegen megdugattod magad, aztán reklámalsz, hogy ez erőszak.... a másik az, hogy az alkohol tompítja az érzekelést, érzéseket és bizonyos mennyiség felett kb lehetetlen az orgazmus.
2022. febr. 15. 10:19
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem erkölcsi kérdés, hanem jogi kérdés…


Részeg csajt, ha én magam józan vagyok, maximum akkor dughatnék meg ha írásba adja hogy tényleg ezt akarja.

Még józanul…

2022. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Én ezek közül bármelyiket csinálnám. /F
2022. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem szopnák hetero vagyok!f
2022. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dregor ***** válasza:
44%
#3 Én ha tudnám, hogy ez a vágyad, akkor simán benne lennék. :D Szerintem egy kapcsolatba sok minden belefér. :))
2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!