Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esélytelen egy olyan idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen egy olyan idősebb férfit elcsábítani szexre, akinek nagyobb családja (gyerekek, unokák) van?

Figyelt kérdés
50-55 körüli, de kb 10 évet letagadhatna, átlagos a teste, de nagyon vonzódom hozzá vkmiért. Munkában szoktunk találkozni, de egyenlőre semleges a kapcsolatunk.
2022. febr. 17. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Patkány a rendszertani besorolásod?
2022. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem esélytenelen.. sokan ennyi idősen még család mellett fizetnek is érte hogy egy fiatalabb nővel lehessenek
2022. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Te hány éves vagy?


Amúgy ha 50 leszek és rám gerjed egy 20 éves akkor simán rámozdulok.


Amúgy van egy kollégám aki összejött a 20 éves kolléganőjével. Most várják a közös gyereket. A pasinak unokái vannak mert már 55 éves.

Másik kollégám 24 éves és az apja 90 felett van.

Anyámék közt 16 év korkülönbség volt.


Szóval nincs új a nap alatt max sokan nem ismerik a világot amiben élnek.

Minden lehetséges csak meg kell tenni a lépéseket!

2022. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Rohadt kevés nőnek jönnek be az apjuk korúak, úgyhogy veled se stimmel valami:)
2022. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán van rá esély, főleg ha csak szexről van szó.

Mellesleg nem értem az itt patkányozókat, semmilyen családot nem fog tönkretenni. Az a pasi, akit így el lehet csábítani szexre, jó eséllyel már máskor is megtette, vagy megteszi majd valaki mással. Legkevésbé a harmadik fél a hibás a megcsalásban, ha a pasi kezdeményezne és a csaj nemet mondana, a pasi menne tovább mindaddig, amíg talál olyat aki igent mond. Ha meg a csaj kezdeményez, és nem azét hogy "elszeresse" hanem szex miatt, és a pasi belemegy, ugyanúgy bele fog menni máskor mással is.

Pszichológusok tömkelege megírta már a tapasztalatokat a megcsalálos esetek kapcsán, mindig a megcsaló és a megcsalt fél a leginkább hibás (nyilván utóbbi rendszerint kisebb mértékben, bár van amikor nagyobb).

És mellesleg a megcsalások többségéből nem lesz válás.

Én nem mondom, hogy szép dolog szexre csábítani egy családos férfit, de nehogy már a csaj legyen a legfőbb bűnös...

A korkülönbség meg semmit sem jelent önmagában a 14-es el van tájolva.

2022. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#15: Te is egy venember vagy, akinek minden álma, hogy egy fiatal csaj elcsabitsa az asszonytól?

Vedd tudomásul, hogy csak a defektes, komplexusos csajok csorgatjak a nyalukat az apja korabeliekre, normális lányoknak eszébe se jut;)

2022. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

#16: nem talált, nő vagyok. De ez egy tipikus reakció volt tőled. Jól reprezentálja az értelmi szinted. Személyeskedés, gyalázkodás, érvek nincsenek. Én legalább kifejtettem az álláspontom, amit mellesleg szakmailag is képes vagyok alátámasztani.

Nekem ez a szakmám, te csak dumálsz "defektes komplexusos" emberekről nélkül, hogy értenéd mit beszélsz.

2022. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán :)
2022. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!