Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy egy lány rendszeresen igényelne több órás "törödést"?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejött volna vele a férfi azt hitte hogy a lány visszafogottabb lesz, hiszen még szűz és nem volt előzőleg barátja meg a személyiségéből arra tudott következtetni. Viszont ahogy telt az idő, egyre jobban tapad a férfira, és szinte követeli hogy hosszasan simogassa kezével kényeztesse ölelje stb. A lány ráadásul telhetetlen is mert akár órákig is kéri, ami még durvább hogy akár hetente többször is, ha lehetőség van rá minden nap(!!!!!).

2022. febr. 18. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ez már nimfomániára utaló jel, ami nem egészséges.
2022. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi filmezünk,mindig simogatom,akár 1'5órán át is. Ha hazaér megölelem,megszeretgetem, meg ha az alkalom úgy hozza. Ha nem tud elaludni,akkor is simogatom ilyen 20-30percig. De ezt így alapból,mert én szeretem kényesztetni a párom,és nem várok cserébe semmit. Nos szerintem ennyi elég egy napra. Te hogy látod? Mert ha ennyi nem elég,és többet kívánsz,az szerintem már nem egészséges.
2022. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Szeretet hiányos apa komplexus.. Van ilyen nincs ezzel baj majd egyszer ha valaki bele szeret az fog is törődni vele
2022. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aztán miből veszed hogy nem szereti?
2022. febr. 18. 20:19
 5/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, szerintem az apakomplexus találó, férfi idősebb
2022. febr. 18. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha valaki szereti a partnerét akkor nem ide jön arc nélkül de mégis nyilvánosan alázni
2022. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez alázás? Kétlem csak probléma megoldásra törekedés hogy ne legyen sértődés.

Gondolkozom hogy nem e beteg a lány ez a kérdés. Mert nagyon meglepő hogy ennyire igényelje a "törödést"

2022. febr. 18. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Két ember között tud mi oldja meg a problémát?? A kommunikáció baszki 🤦🏻‍♂️
2022. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek mások az igényei, ideje lenne már felfogni.


Lehet neked elég 5 perc gyors "törődés", neki pedig tartalmasabb és intenzívebb kielégülés kell lelkileg is.

Erre még nem gondoltál?

2022. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Az érzelmi kötődés ezt váltja ki. Az hogy a külvilág felé, kifelé valaki mit mutat nem egyenlő azzal hogy valójában milyen valaki. Ezt hívják alamuszi-nyuszi effektusnak.
2022. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!