Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van reális esélyem megállapodn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esélyem megállapodni és családot alapítani valaha, ha nem izgatok szájjal férfi nemi szervet?

Figyelt kérdés

Nem akarom eltúlozni a problémát, csak elgondolkodtam, főleg mindannak a hatására, amit itt, gyk-n olvastam össze (de egyébként a offline is hallottam olyan nőről, akit azért dobott eddig minden pasija, mert nem sz0pta le őket).

Nemcsak hogy férfi kommentelőktől látom, hogy mélységesen megvetik a hozzám e tekintetben hasonló nőket, de még női hozzászólók is írják, hogy 10-20 éve nem is szexelnek egyáltalán, mert nem akarják elvenni a férfiaktól azt a lehetőséget, hogy olyan társat találjanak maguknak, aki örömmel vállalja a cumit. (Azok a nők a személyes kedvenceim, akik vállveregetés és felpontozás reményében odatódulnak az ilyen jellegű kérdések alá leírni, hogy márpedig ők imádják torokra venni a péniszt bárhol, bármikor, nem is értik, hogyan lehetséges, hogy egyeseket ez nem izgat. És természetesen mindig akad férfi, aki megdicséri őket érte, mint cégvezető a hónap dolgozóját.)

Prűdnek nem gondolom magam, mert nem arról van szó, hogy bűnös, elítélendő dolognak tartanám a sz0pást. Egyszerűen csak szubmisszív természetű tevékenységnek látom – a nő szelleme (feje) megadja magát a férfi ágyékának –, én meg inkább vagyok domináns beállítottságú, szeretek felül lenni, szeretek aktív lenni, valószínűleg szeretném a strap-ont is, de az ugyebár megint olyasmi, amire nehéz férfi partnert találni, ezért nem is várom el senkitől, hogy belemenjen. Sőt, a nyalást sem várom el, még soha az életben nem sikerült elélveznem tőle, a legtúlértékeltebb dolog a szexben szerintem.

Szeretnék egyszer stabil, hosszútávú élettársi kapcsolatban lenni, akár meg is házasodni, szeretnék gyerekeket is, de nincs annyi tapasztalatom, hogy tudjam, érdemes-e ilyesmiben gondolkodnom egyáltalán. Néha úgy érzem, hogy nem, vagy legfeljebb akkor, ha kész vagyok feladni a saját szexuális preferenciáimat, és annak tenni eleget, amit a férfi kér (közben meg megutálom magam, amiért hagyom, hogy "használjanak", azaz olyasmit csináltassanak velem, ami nekem nem esik jól). Minden kulturált vélemény érdekelne, legfőképpen a személyes tapasztalatok. Megköszönném, ha az oltogatást meg a rosszindulatot sikerülne mellőzni.


Ui. Mielőtt valaki írná, hogy ne hibáztassam majd a párom, ha időnként keres alkalmi partnert, aki lerendezi szájjal: nem hibáztatom. Cserébe nem árt, ha ő sem hibáztat, ha megélek mással egy-egy fantáziát, amit vele nem tudok. A monogámia kölcsönös alapon működik.



2022. febr. 18. 23:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem találsz kapcsolatot emiatt? Mennyi idős vagy?
2022. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
És te mit nem tudsz vele megélni?
2022. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

39 éves vagyok, és azon nők táborát erősítem, akik nem hajlandóak farkat a szájukba venni, ámde nem is terhelem a férfi nemet ezzel a defektemmel. 23 évesen szexeltem utoljára. Azóta semmilyen jellegű partnerem nem volt. Elfogadtam.

Nekem az a véleményem, hogy ha van olyan nő, aki nem szereti az orált, akkor nyilván lennie kell zsáknak is a folthoz…

2022. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1

23 vagyok, egy pasim volt, ő nem dobott emiatt (más miatt sem), ha ez a kérdés. Nem tudom, hogy célzott ismerkedésnél mikor kellene kiderülnie ennek. Nehéz elképzelnem első randis témának.


#2

Pl. csomóan nem szeretik, ha a hátsó felükhöz akar nyúlni a nő. Persze ebből ritkán van konfliktus, mert a nőkre sem jellemző, hogy bármilyen módon nyúlkálni akarjanak oda.


#3

Ha van "zsák a folthoz", akkor miért nem szexelsz 16 éve? Ennek a mondásnak az értelmében kéne, hogy legyen olyan férfi, akit nem terhelsz azzal, ha nem kapod be a farkát. Ezek szerint nincs?

2022. febr. 19. 00:30
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Én elfogadnám, de csak akkor, ha gyakrabban megdugsz straponnal. S napi több szex is akár. Nyalni én sem annyira szeretek, pedig tudok. Inkább farkammal kreatívkodok a punciban, popsiban és a nő egész testén.
2022. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
1. voltam. Ja, hogy amit itt olvastál, az alapján gondolod ezt. Ez a gyakori egy elég gagyi oldal, tele van hülyeségekkel, erre ne építs semmit! Sok ember idetéved és írogat minden hülyeséget, ami épp eszébe jut, sokan adják ki magukat más neműnek, más életkorúnak, direkt írnak hülyeséget, stb.
2022. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Persze, én speciel sokáig nem is tudtam arra gondolni, hogy le*pjanak, barátnőnek sem engedtem, stb. Ma már megengedem, mert szeret azzal arcoskodni, hogy milyen ügyes, de sok gátlásom kellett ledobni vele, és sok olyan hitet elvetnem, ami nyilván téves volt. De, ha sosem történik ilyen velem, biztos, hogy nem halok meg miatta szomorúan.
2022. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
btw, a téves hitem pontosan az volt, amit te is írsz.
2022. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Hosszú évek óta van boldog párkapcsolatban az ismerősöm, simán találhatsz így párt, csak sajnos sokat kell keresni.

Jó vízválasztó ez, mert hamar túl esett az olyan kapcsolatokon ahol ez a férfi számára nem volt fenntartható hosszútávon, ahol elváras az orális szex ott annak hiányában nem nagyon van szó családról, hacsak nincs a férfinak valamilyen furcsa személyiségzavara (bár az más téren is utat tör magának sajnos).

Ő viszonylag fiatalon talált a párjára, nem tudom, hogy a korral könnyebb vagy nehezebb dolga van az embernek.


Off:

"Azok a nők a személyes kedvenceim, akik vállveregetés és felpontozás reményében odatódulnak az ilyen jellegű kérdések alá leírni, hogy márpedig ők imádják torokra venni a péniszt bárhol, bármikor, nem is értik, hogyan lehetséges, hogy egyeseket ez nem izgat"

"Megköszönném, ha az oltogatást meg a rosszindulatot sikerülne mellőzni."

Nekik is van preferenciájuk, neked is. Épp itt most idáig ebben a kérdésben senki nem mondott egy rossz szót sem senki hálószobán belüli dolgaira, szép gesztus lenne ha te is tiszteletben tartanád ha mások mást szeretnek csinálni az ágyban mint te - arról nem is beszélve, hogy sokszor nem valódi nők írják le a szokásaikat, hanem troll fickók.

2022. febr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Ordas nagy kamu.
2022. febr. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!