Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön ez a pasi? Mennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a pasi? Mennyire?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom nagyon jó külsejűnek ítélik meg, érthető okokból, de számomra (másik férfiként) szerintem taszító az rajta, hogy ennyire primadonna: látszik, hogy nagyon sokat foglalkozik a külsejével, az utolsó szőrszálig is egyenesre van szedve neki minden a szakállánál is illetve a szemöldökénél is, a képeket láthatóan retusálja és filterezi, egy instalánytól még elmegy. Meg eleve milyen szakma az, hogy modellkedik, ha így néznék ki, akkor is valami értelmesebb munkám lenne.

De amellett sem lehet elmenni, hogy nagyon jó karban tartja az alkatát és jó adottságokkal született, ezért is modell.


Szóval kíváncsi lennék, hogy nektek nőknek az ilyet típusú pasiról mi a benyomásotok?

Ha rád írna, hogy tetszel neki, mit tennél?



2022. febr. 19. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Helyes, viszont nekem az arca nem tetszik..talán szakall nélkül jobb lenne
2022. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Jóképű,viszont ez az állandó magamutogatás nekem nem szimpatikus. A hónalj szőrét levághatná, mert kiábrándító. Az nem zavarna ha piperkőc.
2022. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Rettenetesen utálom a szakállat, borostát is úgyhogy 8/10


Egyébként szeretem ha pasi ad magára

2022. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kifejezetten az esetem, túl sok.
2022. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Nekem nem elég férfias.

Egy férfi ne legyen ennyire hiú

2022. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán. Szőkecigányos kicsit.
2022. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Objektíve persze nem néz ki rosszul, de nekem egyáltalán nem az esetem. A vékonyabb, kisfiúsabb arcú, másfajta stílusú srácokat kedvelem.
2022. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem túl nyálas. Mármint persze valaki számára helyes de nekem nem jönn be. A teste kifejetetten jól néz ki de képek alapján a személyisége taszító. Nekem nem az esetem! 🤷🏼‍♀️ 23l
2022. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Instapicsa eleve nem kell, pasiban főleg.
2022. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!