Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szerettek csókolózni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerettek csókolózni? Ha igen, leginkább hogyan?

Figyelt kérdés

Nem egy nővel találkoztam, aki nem igényli a csókolózást sem szex közben, sem a szürke hétköznapokban. Mennyire általános ez?

Férfiként szeretek csókolózni és vágyok rá. Finom, szenvedélyes, puha csókolózás vagy inkább heves smárolás?



2022. febr. 19. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretek csókolózni.
Nem különösebben szeretek csókolózni.
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szeretnék csókolózni, ha a pasik tudnának csókolózni.

Hamarosan 40 leszek, és jópár kapcsolaton túl vagyok, de egy kezemen meg tudom számolni, hány férfi volt képes izgatóan, vagy legalább normálisan csókolni.

Vannak a mosógép komolexusos pasik, akik úgy gondolják, hogy a nyelvükkel csapkodni kell a nő szájában, mint egy őrült, körbe-körbe.

Vannak az instant gyilkosok, akik szerint az a jó csók, amikor ledugják a nyelvüket a nő torkán.

Vannak a nyálgépek, akik csókja után még a tarkóm is nyálas.

Vannak az erőszakosak, akik után sajognak az ember ajkai

És a többi, és a többi…

2022. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok,főleg smárolni.Első! Meg kell őket tanítani! :-) Amúgy egyetértek veled.
2022. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, szeretek

hogy milyet, az hangulatfüggő

N

2022. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Én szeretek, de nők rettenetesen csókolnak. 31F
2022. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek, az már hangulat- és helyzetfüggő, hogy hogyan és hol.
2022. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szavazatból úgy tűnik hogy jóval többen szeretnek mint nem.
2022. febr. 20. 21:25
 7/7 anonim válasza:
100%

#1 épp tegnap volt egy ilyenhez szerencsém: Vannak a mosógép komolexusos pasik, akik úgy gondolják, hogy a nyelvükkel csapkodni kell a nő szájában, mint egy őrült, körbe-körbe.


Annyira elvette a kedvem az egésztől (párkapcsolati ismerkedési fázisban vagyunk), pedig egyébként ígéretes lenne, de ha nem tud csókolni... nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom mit tegyek, hogyan lehetne rávenni, hogy ne így csókolózzon (nem vagyunk még olyan viszonyban, hogy nyíltan megmondjam).

2022. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!