Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ferfiak mi lepett meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak mi lepett meg egy notol szexualis temaban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 00:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem az hogy mikor meg szuz voltam egy 47 eves no leszopott engem. Nem gondoltam volna hogy izgatom a fantaziajat.
2022. febr. 20. 00:02
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Misszionárius pózban kőkeményen megujjazta a seggemet, miközben tövig a punciban voltam. Sosem élveztem akkorát, mint vele. Utána minden szexnél ujjazta a lyukamat, miközben dugtam. F
2022. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
75%
Amikor véresre karmolta a hátamat és a sebet dörzsölte az ujjbegyeivel szex közben
2022. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Milf volt... Fogta a farkam és csak spontán be ánuszba... Csak pislogtam. :D

Az anál nem egy hű de vad dolog, de akkor nagyon meglepett. :D

2022. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
4# síkosító nélkül azért elég vad
2022. febr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Én is megtapasztaltam, hogy az anális szex nagyon fájdalmas sikosító nélkül. (Igen mély ujjazás volt, a vastagbelemig nyúlt a férfi konkrétan.)


Azt nem látta, hogy hány ujjal. Azóta már úgyse állnék szóba vele, mert súlyos elmebetegnek tartom az illetőt (ismerve az életvitelét, a szokásait.)


2009. április 15.-én történt az eset. 2021. július 19.-én volt a következő flört mással (kizárólag ruhában, késő este parkos területen.)


2016. óta tartózkodó vagyok férfi közvetlen érintésével kapcsolatban (ugyanaz a személy, akit azóta is ismerek - nos szegény megérintené talán a hajamat, de azt sem hagyom neki.)

2022. febr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a kis szende tündérekének milyen nagy szexuális étvágya volt
2022. febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Javítás és fogalmazási hiba: azt ne láttaM, hogy hány ujjal, hiszen nyilvánvalóan nincs hátul szemem. Nagyon jó érzésnek tűnt, de utána egy darabig a csillagokat láttam.


6-os válaszoló voltam.

2022. febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Első csajomnak tátogós segglyuka volt. Oda volt hogy becsúszott szex közben spontán. Nem nagy dolog...

Akkor még nem érdekelt az anal, csináltuk párszor... azóta már annál inkább, de mindenkit síkosítani kell.

2022. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7. TündérEke 😂😂😂

Kihaltam, mint a pleisztocén megafaunája, köszönöm szépen!

(És tudom, hogy csak elírás LOL)

2022. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!