Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a legjobb barinőtök kinézet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barinőtök kinézett magának egy vibrátort, és el is linkelte melyik az, ha szülinapjára megvenném neki, az túlzás lenne, vagy jó ötlet?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire vagytok jóban. Legjobb barátőmmel nekem ez nem tabu (10+éves barátság) volt már ilyenre példa. Te ismered.
2022. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy elegge nagy koztetek a bizalom ha mar ezt alapbol elkuldi, szoval megveheted neki, ha ugy erzed. Max kicsit kinosan jon ki a szitu, de sztem lrulne is neki
2022. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bár én srác vagyok, de annyira mindent is ki szoktunk beszélni amennyire csak lehet, intim témákat érintően is. nem véletlenül mondta hogy soha nem volt még ilyen jó legjobb barátja mint én aki előtt ennyire meg tud nyílni, tabuk és titkok nélkül.


amúgy 25 évesek vagyunk, és 8 éve ismerjük egymást kb

2022. febr. 20. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni, tudni mennyire bensőséges a barátságotok. Megveheted neki, csak ne akkor add át amikor a baráti körben összeültök a szülinapját köszönteni 😂
2022. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én úgy érzem oké lenne, meg személyesen is adnám át a kedvenc tortájával és egy kedvenc könyvsorozat részével együtt, csak a ti véleményetekre is kíváncsi voltam
2022. febr. 20. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút figyelmesség lenne részedről.
2022. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Torta, könyv, vibrátor... Aznap biztos a mennyországban fogja magát érezni.
2022. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem oda van érted! Dugd már meg végre a szülinapjára!

Vedd észre hogy csíp téged! A vibrit meg majd megveszitek együtt!

2022. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi köszi 🥰

Nem lesz és nem is akarunk többet egymástól. Akkor se volt amikor mind a ketten szinglik voltunk, és most hogy már nem így van, így se

2022. febr. 24. 01:05
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha már van barátja, vagy neked van barátnőd, akkor szerintem inkább hanyagold ezt az ajándékot.
2022. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!