Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Miért nem mondjátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem mondjátok meg a férfiaknak, ha az a bajotok, hogy kicsi a farka?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Mert megsértődne és elküldene a jó kva anyámba. A férfiak 90%-a ilyen retardált agresszív módon reagál a visszautasításra.
2022. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De nem érdemes az igazságot megmondani inkább?
2022. febr. 21. 11:29
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Istenem miért nem adtál mindegyik férfinak ugyan akkora farkat?Azért mert nem szeretitek hallani a valóságot,ezért inkább hazudunk.
2022. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Azért mert a lakása , a pénze és egyéb jól esik, amiért ezt a kis kellemetlenséget elviseljük.

És keresünk mellé répapótlékot..

Ez is az igazság, csak nem mondjuk ezt sem ki XD

2022. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

#2

Ha tudnátok értelmes ember módjára reagálni, akkor őszinték lennénk. Mikor én korrektül visszautasítottam valakit, jött az anyázás, fenyegetőzés, szarral dobálás. Ebből többet nem kérek, inkább nem mondok már semmit, ha valaki nem jön be. Ghostingolom.

2022. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
A páromé kicsi , sose mondtam volna magamtól meg neki. De ő szedte ki belőlem az igazat. Ezt elfogadta ő is mert nem tud tenni ellene.
2022. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne jó belerúgni a másikba egy jó nagyot, odaverni az önbecsülésének egy olyan dologért amiről nem tehet, amin nem tud változtatni?
2022. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

#5-ös de azt se mondjátok, hogy ez optimális vagy már nagy 😱


Amúgy kérdező azért mert mi férfiak nem tudjuk elfogadni a negatív kritikát..pénisz mérettől független én se 😂 😂

2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
#8 én szoktam mondani, ha jó a méret :D
2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg nem értem, hogy ezt miért nekünk kéne megmondani. Van vonalzód, leméred és az alapján tudod, hogy neked kicsi, közepes vagy nagy.
2022. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!