Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mitől alakul ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől alakul ki, hogy egy nő szereti e az orális szexet vagy viszolyog tőle?

Figyelt kérdés
Nem tudom rá venni magamat h bármelyik fiú farkát is a számba vegyem. Ami azért zavar mert amúgy én szeretem kapni. De eközben meg igazságtalannak érzem h én meg nem akarom, ezért nem is kérem. Vagy van bármely mód ami által tudok ezen változtatni? Szerelemnél se tudtam rá venni magam, alkalminál se. Hiába volt vonzalom
2022. febr. 22. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, nekem anno ösztönösen jött és sose volt vele gondom, a mai napig imádom.


Lehet, mert nem érzed, hogy kéne, jó lenne és csak görcsösen akarod. És emiatt ne vond meg magadtól az örömöt, van, aki így is örömmel teszi, ha nincs viszonozva.

De amúgy taszít v. mi lehet az oka szerinted?

2022. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen vagyok, mint az előttem válaszoló. Ösztönösen jött és azóta is imádom csinálni.
2022. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt olvastam,hogy a fejlödés orális szakaszában (amikor a kisgyerek mindent a szajaba vesz) volt valami gebasz,nem tudatos dolog.

Anyut vagy aput kell megkérdezni bár nem valószínű hogy emlékeznek bármire (maga a kérdés oka is elég izé...

-Miért kérdezed kislanyom?

-mert nem tudom leszopni a pasim!)


Esetleg egy jó sexuál pszichologus segithet.

Ha te is akarod.

2022. febr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Erős tudat alatti mentális blokk, gátlás - de hogy miért alakult ki benned azt így a távolból egy komplett pszichológiai konzílium sem tudná megmondani. Szóval ha ez annyira zavar akkor keress fel egy szakembert aki segít.
2022. febr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
felesègemnek rosz èlmènye volt (exèvel) ezèrt nàla ez tabu. Elèggè megviselte a törtènet (amit nem csodàlok) ezèrt engem ez nem is zavar...
2022. febr. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Neveltetés, gátlás, valamilyen régebbi trauma.

Nekem ez teljesen természetesen jött annak idején, nagyon élveztem

2022. febr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Neveltetes, gátlás. Ha mondjuk az első kqpcsolatodban ezt nagyon erőszakkal követelte a pasi akkor simán lehet annyira rossz élmény hogy amiatt nem csinálod szívesen.
2022. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a neveltetessel lehet valami ilyen esetekben. Azért egy anyának jól felkellene készítenie a lány gyermekét az életre tudva, hogy úgy nevelje, hogy az ágyban legyen egy kis szajha, a kapcsolatban megértő, kedves, lojális nő, az életben pedig erős és megingathatatlan.

Egy férfinek alap, hogy lepippatnsa a nő, persze kölcsönösen.

De sok anya azt neveli a lány gyermekébe, hogy a szopás az egy undorító, megalalazo tevékenység és ördögtől való...

Ez egy körforgás, amit az anya ad át a lány gyermeknek, a lány gyermek osszejon egy pasival, gyereket vallanak, ha szopás sincs, akkor minden bizonnyal szex sincs, a pali elmegy krvazni, elhagyja a pasit, egyedül neveli fel a gyereket, közben azt verve a gyerekebe, hogy minden férfi egy fszparaszt kcsog. És a lány anyja is minden bizonnyal így járt.

Nem véletlen, hogy nekem csak azok a lányok nem szoptak akik csonka családból származtak.

2022. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Sőt, még annyival kiegészíteném, ha minden férfi megkapná a barátnőjétől, feleségétől a szexben és a kapcsolatban azt a fajta pluszt, amit csak kevés nő tud adni a párjának...megszűnnének a háborúk, az éhezések és sok más tragédia ami több száz, ezer ember életét követeli. Szerintem ez az ukrán-orosz konfliktus is ezért jutott idáig, valamelyik férfi nem kapta meg otthon azt ami kell a szexben és idegesen, feldultan ment be dolgozni, "hát bszameg meg Putyin, menjenek a tankok, Putyin erre... igen? az a rhadt krva nem nyelte le tegnap, küldjük csak ki a tankokat az ukrán vonalra". És szerintem a kovid is így jött, lehet valami kínai laborban kiserketeztek az agytrosztok és a kínaiaknak alapból kicsi van és lehet valami nő visszautasitotta a kis farka miatt, másnap ezen felbszva magát kibazta a vírust a világba.

Hülyének néztek, de szerintem minden olyan dologért, ahol több száz, ezer esetleg millió ember életét követelő tragédia történt, azért a nő a felelős...Trója, az a román diktátor, azt mondják a nő adta az ötleteket, koreaban Kim...szerintem ő egy normális férfi lenne, csak a felesége egy elvakult őrült és befolyásolja....

2022. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem neveltek a szüleim arra h milyen legyen majd a szexuális életem. Az tény h az első 2 pasim erőszakosan szerette volna h leszopjam őket, de nem tettem meg. Valamiért attól viszolyogtam h a számba vegyem. Holott nem volt se büdős, se koszos. Az első pasiba szerelmes is voltam borzasztóan. Így nem értem. Mert sokan mondják h a szerelemnél bevállalósabbak is vagyunk vagy jobban kompromisszum készek.
2022. febr. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!