Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha kapnátok egy férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha kapnátok egy férfit pár órára aki minden vágyatokat teljesíti mit próbálnátok ki vele amit normál kapcsolatban nem mernétek kérni a pasitoktól?Milyen kívánságaitok lennének? Kérdező:hohoho72 Mielőtt vki privátozna nektek a nevemben.

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 05:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem lenne semmi extrém vágyam csak hogy végre valahára legyen már egy hüvelyi orgazmusom.

23l

2022. febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1/1 egy pasi se képes kielégíteni?Amúgy van hüvelyi orgazmusod?
2022. febr. 23. 06:39
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Midnent megkapok a kapcsolatomban, ezért az a párom, aki. Másképp nem vele lennék, ha bármi hiányom lenne. Extrém beteg vágyaim meg nincsenek.
2022. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Nincs szükségem egy random férfira
2022. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a vágyam hogy ki legyek szolgáltatva egy igazi tapasztalt, domináns férfinek, aki szereti az erőszakos szexet :) más nem jut eszembe. Bár én merem kérni a páromtól, de sajnos nem teljesen olyan típus.
2022. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

1es

Fejben kell ezt helyrerakd, és lazulj el szex közben. Mert az nem reális elvárás, hogy egy nagyfarkú pasit dugj, aki egy órát bírja, úgy vettem észre, a legtöbb nőnek ez kene a hüvelyi orgazmushoz.

2022. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasit bármikor szerzek én is. Hozzon még kettőt, hogy mindenhová jusson!
2022. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Ezt a pasit én magam választhatnám meg?

Mert két opció is eszembe jutott.


Az 1.

Egy néger csődör, aki teljesen alárendeltet, és a lehető legagrsszívabb módon tesz magáévá....


A 2.

Pedig egy irtó helyes fehér fiú, aki a nyelvével kényezteti az egész testem.

2022. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ilyen. Nem állítom hogy nem létezik ilyen, de kb 1000-ből egy ilyen nő lehet, aki hamarabb "meri" elmondani egy idegen pasinak a vágyát mint a saját párjának.

Ahogy 3-as is írta, ha valami nagyon hiányozna nekem a szexben akkor azt a pasimtól kérném. Ha meg nem akarja/tudja megadni, akkor vagy lemondok róla, vagy ha annyira alapvetően fontos, akkor nem ő lesz a párom. De nem fogok idegen pasihoz rohanni ilyenekért az tuti.

Fiktív helyzet, igen ritka lehet a világon az ilyen nő.

2022. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

#6: ezt rosszul tudod. Nagyon sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra. Tök mindegy mekkora farokkal és meddig dugják.

Aki meg képes, ott nem a méret és az időtartam számít.

Nekem pl volt olyan hogy a nagyfarkú pasimmal kb 100-ból 1x volt hüvelyi orgazmusom, később egy másik pasival akinek jóval kisebb volt elsőre 5 perc alatt.

2022. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!