Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsüllyednél szégyenedben, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsüllyednél szégyenedben, ha a partnered közvetlenül szex után viccből feltenne neked egy kérdést, és nem tudnál felelni rá, holott előtte okosnak ismert meg téged?

Figyelt kérdés

"Szivi, emlékszel még ra, hogy a víz bontásakor hányféle anyag keletkezik, és mik azok?"


És hirtelen leblokkolsz.


2022. febr. 23. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, elsüllyednék szégyenemben.
Nem érdekelne.
Aljas bunkó, így próbál hülyének nézni?
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nagyot nevetnék, és gyorsan megnézném ébren vagyok e, hogy ilyen szürreális szituban vagyok. Másrészt már rég kinőttem belőle, hogy szex után leblokkoljak, max azzal tudna zavarba hozni a másik, ha azt mondaná teljesen félreértelmeztem mire vágyik szex közben. A konkrét kérdésre meg tízéves korom óta tudom a választ...
2022. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mantis religiosa ***** válasza:
45%
Lehet, hogy poénból megtoldanám a dolgot azzal, hogy mindketten írjuk le a választ egy-egy papírra, aztán hasonlítsuk össze. 😃😃😃
2022. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tágra nyílt kerek szemekkel néznék, hogy "ebbe most mi ütött, hogy jön ez ide?". Szex előtt/alatt/után nem a kémia pörög az ember agyában, nem műveltségi vetélkedőre megyek.
2022. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Voltál te már nővel egyáltalán kerdező?
2022. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, befognám a száját valamivel, ha érted mire gondolok :D
2022. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki, de cserébe én is hallani szeretném a pitagorasz tételt.
2022. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szex után ki kérdez ilyet? Én csak néznék rá hogy mivan, és megkérdezném hogy ez most hogy jött
2022. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!