Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit tesztek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tesztek, ha a párotoknak nincsen orgazmusa akárhányszor vagytok együtt? Nagyon zavar titeket?

Figyelt kérdés
Próbálkozott a párom kézzel is, nyelvvel is, de képtelen vagyok annyira elengedni magam, mert állandóan pörög az agyam, hogy minden biztosan jó-e. Sajnos még a közelében sem jártam az érzésnek. Engem kevésbé, őt jobban zavarja a dolog. Bennem van a hiba, ugye?

2022. febr. 23. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mindig van, több is. Erre figelek, mert nagyon zavarna

egy jó tanács: ne színleld

2022. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt keresd hogy ki a hibas.Semmire se vezet sem a vadaskodas sem az önvád.

El kell lazulni tudni.

Ha görcsösen arra figyelsz hogy jó e,most ez milyen neki,meg most muszáj ezt-vagy azt,akkor pont lemaradsz az erzesekről es pont ezért nem fogsz semmit se élvezni.

2022. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban "rákapcsolnék" hogy tudjam elérni hogy elengedje magát, lebontsa magában a gátlások falát. Semmilyen hiba nincs benned nyugi.
2022. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
nem annyira zavar, ha nekem van. Ennek oka van. HA tudok segíteni akkor természetesen mindent megteszek
2022. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nyilván zavarna.
2022. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az segítene, ha mondjuk elfogadnád, hogy "kiérdemelted" az orgazmust? Ha a párodat már kielégítetted, akkor elfogadhatod te is, ezt kéne tudatosítanod magadban. A másik dolog, hogy ne akard görcsösen, hanem csak játsszatok. Ha kellemes, egyelőre elégedj meg annyival. Remélem, lassacskán belejössz.
2022. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog...
2022. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 Megpróbálom észben tartani a dolgot, hátha tényleg segít. Ráhibáztál, hogy az egész alatt az van a fejemben, hogy egyrészt tuti nem fog sikerülni, és megint szomorú lesz, másrészt félek megmutatni neki, mert borzasztóan "kiszolgáltatottnak" (Pedig a bizalom is 100%-ig megvan.) érzem magam abban a pillanatban, és az arckifejezéseimnek sem vagyok ura. Ez csak az én női hülyeségem, hogy ebben a pillanatban is "tökéletes" akarok lenni, ezt tudom, csak nem értem, hogy más nők hogyan engedik el magukat annyira könnyen...


#7 Mire érted, hogy "kizárt dolog"?

2022. febr. 25. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
barátnőmnek több is van, általában kettő, nekem 1 de az nagyon nagy :D
2022. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon pontosan tudom, miről beszélsz, és csak elmesélem, hogy az én szerelmem csak akkor tud igazán elmenni, ha kinyalom, de sok hónapig tartott, amíg idáig eljutottunk. Ő annyira megrándul minden jól eltalált érintéstől, hogy alig tudok a jó pozícióban maradni, amikor pedig közeleg a csúcsponthoz, akkor nem tud csöndben maradni, artikulálatlanul kiabál. A baj csak az, hogy sokáig tartott, amíg elhitte nekem, hogy ez nem szégyellni való dolog, és hogy engem nem taszít. (Valójában az ellenkezője igaz, engem segít és izgat, és soha sincs kétségem abban, hogy megvolt-e az orgazmusa.)
2022. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!