Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A BDSM-et kedvelő heteroszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BDSM-et kedvelő heteroszexuálisok esetében szerintetek milyen a nemek közti eloszlás a domináns és a szubmisszív kategórián belül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és a szubmisszív csoportba tartozom.
Nő vagyok és a domináns csoportba tartozom.
Nő vagyok és a switch csoportba tartozom.
Férfi vagyok és a szubmisszív csoportba tartozom.
Férfi vagyok és a domináns csoportba tartozom.
Férfi vagyok és a switch csoportba tartozom.
48 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nőkből elég vegyes a felhozatal még a DS ágon túl is

férfiakból szintén ez a helyzet, de itt jóval nagyobb számról van szó aki ezt fel is meri vállalni akár neten, akár élőben


a nőknek az a bajuk sok esetben, hogy a rengeteg kiéhezett idióta és más szinten levő egyén nyomul, erőszakoskodik és nehezebben találják meg a megfelelő partnert, de persze ez sem lehetetlen


ha kulturáltabban állnának az emberek a szexualitáshoz, a BDSM-hez, akkor lehetne valós statisztikákat csinálni

2022. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sok szub pasi van, de megsem merik felvallalni, mert “kinos hogy alavetik magukat egy nonek”

tul hiuak beismerni.

de szerintem alapvetoen elmondhato hogy a dombol tobb a ferfi

2022. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi sub vagyok, hát domináns nő elképesztő ritka, aki nem pénzért az.
2022. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Én dom férfi vagyok mégis elég sok domináns lányba futottam bele, bár sokan inkább csak a felszínt karcolgatták és nem igazán értették a BDSM mélységeit.

Egyik domina ismerősöm mutatta a pixie levelezését...a sok nyáladzó gyökér stílus és mind subok, mind domok írtak neki. Ő azért már tapasztaltabb volt, elég jól lepattintotta a hülyéket, de mondta elég ritka az a levél amire megéri érdemben válaszolni, mert sokan annyira ki vannak éhezve, hogy nehéz megismerni valóban az egyént.

2022. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dominánsból a férfiak, szubmisszívből a nők között van több. Ettől még van szubmissziv férfi és domináns nő is szép számmal.
2022. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ honnan nézzük. Hogy hány olyan pasi van aki tényleg domináns és ért is hozzá? (Kevés.) Vagy hány olyan aki dominánsnak képzeli magát, de valójában fogalma sincs róla, és annyiban kimerül ez nála hogy megalázza a nőt, meg mélytorok meg durvább szex és ennyi? (Rengeteg, de kb mind a vicc kategória.)

Szóval valójában Dom férfi legalább olyan kevés van mint szub férfi.

Szubmisszív hajlam a nőknél valóban gyakoribb, de nagyon nehezen találnak megfelelő domot. A fentiek miatt.

2022. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! ***** válasza:

kérdező, nem akarod kiemelni a kérdést? érdekelnének még szavazatok


sajnos más értelmes hosszáfűznivalóm nincs

márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!