Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzásba viszem a dolgokat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba viszem a dolgokat? Nagyon ráizgultam már?

Figyelt kérdés

Haverom anyjára rá vagyok izgulva. Szingli évek óta, viszont nagyon jó formában van. Látszólag mintha én bejönnék neki, de valószínűleg sose nem lesz köztünk semmiféle szex, a haverom miatt.


Fürdőszobájukba ha bemegyek kezet mosni akkor rendszeresen ott van hagyva epilátor a polcon, használt melltartó, néha bugyi is. Ilyenkor mindig megszoktam fogdosni a melltartóját, megszagolni, nem érezni kellemetlen szagúnak sosem. Jó érzés megszagolni. Bugyit azt persze nem szaglászom max csak megfogom megnézem. Beteges ez már? Vagy ti is így tennétek? Eléggé hajt a kíváncsiság.


2022. febr. 24. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Annak a haverodnak az anyjára én is rá vagyok izgulva
2022. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Annyira osztonlenyek vagytok ti pasik.. Csoda, hogy sikerult a mai gondolkodo ember szintjere lepnetek.
2022. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mantis religiosa ***** válasza:
35%
#2! Ez mind miattatok van. Ha kicsit is kevésbé erőltetnénk a dolgokat, már rég kihalt volna az emberi faj, úgy mint a dinoszauruszok. 😄😄😄
2022. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem itt az anya nem csinal semmit, nem o nezegeti a srac alsonadragjat.


Nem kell a nokre fogni, hogy a farkatok iranyit nagy ℅ban titeket.

2022. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

2

Nem minden férfi ilyen ám hahó!

2022. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben inkább a bugyit szaglásznám:D milyen típusú fehérneműket hord?
2022. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Melltartó sűrűn nincs is rajta amúgy napközben. De sokszor ilyen sportos melltartó szokott lenni rajta. Viszonylag kis mellei vannak. Pont tenyeresek. Bugyiból meg francia bugyi, meg csipkés bugyi. Tangát nem hord sosem.
2022. febr. 24. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Dugd meg.
2022. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7 nagy kár, hogy azt nem hord:( miért nem szagoltad még a bugyiját?
2022. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
A férfiak ösztönlények? Egy új kérdésben írják a lányok hogy egy vizsga miatt lefekszenek a vizsgáztatóval is. A nők egész napja a ruházatról és a sminkről, önmaguk prezentáviójáról szól a férfiak felé. A mostani lányok óriási százaléka már egy online prosti is lett. De azt is megszoktam, hogy brutálisan álszentek a nők, vagy sokuk nincs semennyire sem a tudatában az életüknek.
2022. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!