Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan, aki szexelt már mozgássérült férfival?

Figyelt kérdés
Volt, ami nagyon más volt, mint egy "egészségessel"? Milyen élmény volt? Megtennéd újra?

2022. febr. 24. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Én az voltam. Előtte nap annyit qrtunk barátnőmmel hogy másnap nem bírtam mozdulni, így csak ő szolgálta ki magát rajtam lovaglóban. 🙂
2022. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen és veszélyes volt mert meg sérült közben a csípő csontja szegénynek.

Nem javaslom mert rosszabb lehet az állapota.

2022. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szexelni nem, de egy olyan sráccal voltam már, aki tolószékben élt, egy baleset miatt, és nem volt képes a merevedésre sem. Néhány hónapig összejártunk. Minden vágya volt, hogy megérinthessen egy női testet, megfoghasson egy női mellet, egy puncit. Sokat beszélgettünk, nekem jól esett az érintés, a tartalmas beszélgetések, ő pedig élvezte, hogy örömet okozhat. Kifejezetten belejött. Sajnos messzire költöztek a családjával, és pár éve már csak telefonon, meg online tartjuk a kapcsolatot
2022. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Autóbalesetben elvesztette a fiú mindkét lábát még gyerekkorában. Facen kezdtünk beszélgetni, igazából ez több évig ment és fel sem merült hogy lesz bármi. Én egyszer egy szakítás utáni szerelmi bánatomban tengődtem, ő pedig vígasztalni próbált, egész éjjel beszélgettünk. Aranyos volt éreztem, hogy próbál jobb kedvre deríteni meg minden, és szóba került a szex is valahogy, előtte sosem terelődött erre. Akkor derült ki, hogy ő fizikailag működőképes, sőt rengetegszer van erekciója, de nem is álmodik róla, hogy valaha szexelni fog. Én rögtön rávágtam, hogy majd velem szexelhet. Jót nevettünk akkor, de ez ott maradt a levegőben és gyakran szóba került. Végül megszerveztünk egy alkalmat. Aranyos volt nagyon, persze végig alul volt és én irányítottam. Akkor azt hittem, hogy életem legjobb döntése volt ez, mert jó érzés volt hogy "adhattam" neki egy ilyen élményt. Utána még kétszer megismételtük. A harmadik talin szex közben a fülembe súgta, hogy szerelmes belém. A végén persze mondtam, hogy ezt nem kellene túlgondolni, legyen elég annyi, hogy jól érezzük magunkat. Mosolygott, hogy oké. Másnap öngyilkos akart lenni. Nem sikerült neki, de én okoztam az egészet pedig csak jót akartam.
2022. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

4

remélem megtanultad hogy ilyennel nem viccelődünk

szex nem egy "ajándék" hogy jót akarsz...

2022. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
#5 Melyik része tűnt viccelődésnek? Amúgy se oktass ki engem, hogy jössz hozzá? Éveken át jóban voltunk, semmi okom nem volt feltételezni bármit. És ha szexet adok ajándékba akkor mi van? Ebből a szempontból mellékes hogy mozgássérült volt, a szitut nem tudta kezelni, de ennek semmi jele korábban nem volt, sőt kifejezetten jól vette az aktust megelőző poénokat és célzásokat. Ez lett belőle. Nem én akartam, és nem is az én hibám.
2022. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez a passzív agresszió pontosan azt tükrözi hogy tudod hogy a te hibád.
2022. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyire szarok rá mit gondolsz?
2022. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Semennyire mert 3 perc alatt válaszoltál.
2022. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Gép előtt vagyok, válaszoltam. De máris több időt fecséreltem rád a kelleténél. A kérdésre kommenteltem, kéretlen jótanácsokat tartogasd másnak. Béke veled! ;)
2022. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!