Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még valakinél ez a fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még valakinél ez a fétis?

Figyelt kérdés

Lufi fétis azzal megfűszerezve, hogy a hölgy közben harisnyás lábával tapossa össze a lufikat, pukkantja ki.

Vagy esetleg lufin való lovaglás persze ezt is harisnyában

Mai napig ha látok egy ilyen videót lázba tud hozni


Ti hogy vagytok vele? Van akinek még ez bejön?



2022. febr. 24. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A harisnyás láb oké. De miért pont lufi? :D vagy a láb a lényeg?

Ha a láb a lényeg, az nagyon gyakori fétis és teljesen oké

2022. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A mónika showban mondta egyszer egy pasi, hogy "Te az uramat le akartad lufizni?" Nekik is biztos ez jött be.
2022. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Felfujhatogyerek ***** válasza:
75%
Hát sok sikert az ilyen lány kereséséhez, én már évek óta keresek Balloon fetish-t kedvelo srácokat csajokat de semmi siker.
2022. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy létezik-e? Igen létezik, bár megérzésem szerint nem olyan hű de gyakran előforduló.
2022. febr. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gábor19... ***** válasza:
100%
Nem feltétel a harisnya, de a lufin lovagló, ugráló csajokat én is imádom.
2022. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
De fitness labdával sem rossz :D
2022. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Én is looner vagyok, nő létemre... Sokáig én sem fogadtam el magam, próbáltam tagadni az egészet még magam előtt is, aztán valahogy minden megváltozott, mikor megismertem a volt párom, aki szintén looner. Ma már számomra a világ legtermészetesebb dolga, hogy ez hozzám tartozik.

Egyébként az exem is oda volt a harisnyás nőkért.


Gondolom most fogok kapni pár privát üzenetet. Akár pozitív, akár negatív mondanivalója van bárkinek, annyit kérek, hogy csak akkor írjon, ha nem áll hadilábon a magyar nyelvvel.


A strandjátékok abszolút nem érdekelnek, nem nagyon tudok velük mit kezdeni, ha nem a tengerparton vagyok.

2022. márc. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Felfujhatogyerek ***** válasza:
A fétis elfogadása talán a legkönnyebb rész az egészben. Viszont találni valakit aki ugyan úgy kedveli na az kész csoda. Már most irigyellek ezért.
2022. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Németországban ennek valamivel nagyobb tábora van, én egy német fórumon ismerkedtem meg a (mostmár) exemmel.
2022. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Felfujhatogyerek ***** válasza:
Na igen , ahhoz viszont meg kellene tanulnom rendesen németul és rohadtul nem megy az írás, a beszéd még ug yahogy de írni azt nagyon nem tudok.
2022. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!