Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan furcsa kérés/igény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa kérés/igény ez, hogy még szexpartner kereső oldalon sem találok hozzá társaságot?

Figyelt kérdés

Imádom a kézimunkázós játékokat, és a közös masztizást.

Egyszerűen nem vevők rá a pasik, annak ellenére sem, hogy nem vagyok csúnya, és felnőtt tartalmú oldalakon hirdetek. Rám írnak, de szinte mind egyből azzal kezdi, hogy dugni akar. Benne van ugyan a kívánságomban, de csak dugással meg miegymás.

Ennyire fura az, ha egy negyvenes nő ilyenre vágyik?


2022. febr. 25. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam a hirdetésedet, de valoszinüleg valamit rosszul fogalmaztál ha erre nem találtál jelentkezöt.
2022. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem fura, csak elég uncsi
2022. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig ez jó dolog...nekem is volt olyan kalandom amikor csak néztük egymás játékát...biztonságos,pajkos,egyszóval jó.Főleg ha a helyszín is meredek.Ne add fel,és ne add alább.
2022. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, de jó látod a férfiak többsége dugni is akar. Találsz hozzá társaságot, de attól is függ mennyire magasra rakod a lécet.
2022. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zol56 ***** válasza:
0%
Rossz helyen keresgélsz. Próbálkozz tovább. Nekem volt hasobló kapcsolatom (nem partnerkapcsolat) kb 8 hónapig. Teljesen jó volt.
2022. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem ezek már mind kamu válaszok, amit kapsz.

Én kifelyezetten szexting oldalt kerestem. Találtam egyet, ez is a neve MagyarSexting. Az öszes (Isten bizony!) levél amit "kapok", arról szól, hogy minden férfi csak írogatni, meg szexcsetelni akar, senki nem akar találkozni, dugni. Tudom, hogy a zöme nem igazi, de mégis...

Pedig kifelyezetten a gyengéim, a magukat kényeztető érett nők.

Itt pedig hiába is keresel választ, mert itt a Nők(?) rögtön támadnak, hogy "ilyen nő nem létezik, s ha ismernéd a nőket akkor tudnád, hogy minket nem érdekel az ilyesmi!" stb., stb.

Pedig ha ismernék a férfiakat...

45Ffi.

2022. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fura,egyáltalán nem az. Engem érdekelne a dolog,ha gondolod írj rám! 42ffi.
2022. febr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nos én írtam a hölgynek(?), de szóra sem méltatott. Nem lehet, hogy inkább az a baj, hogy leszarja az érdeklődőket?...
2022. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Nem hiszem hogy szeretné az idejét pazarolni egy anonim oldalon, ahol nincs kép, se semmi a másikról. Vagy csak simán már ennyiből nem voltál neki szimpatikus. Én is, már a válaszod alapján ki tudnék osztani neked egy jó kis tockost. Elvileg férfi vagy, ne hisztizz már.
2022. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9ke! Azt sem tudod mit írtam neki. Mennyiből nem voltam szimpatikus? Kérlek meséld el ó bölcsek bölcse!

Ha nem szeretné az idejét pazarolni egy anonim oldalon, akkor mif@szért írt volna egy anonim oldalra?

Jöhet a tockos gyökér, aztán próbálj meg a kérdésre koncentrálni, én azt tettem...

2022. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!