Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lány/nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány/nő aki kétségbe esetten vágyik a puncinyalásra, aki szinte képes volna könyörögni érte?

Figyelt kérdés
A kérdésem oka az, hogy rajongásig imádok puncit nyalni, és képes vagyok órákig is csinálni, bármikor bármennyit, szinte nincs olyan hogy elég. Létezik hogy valaki passzol ehhez az igényemhez, van olyan nő aki vágyik ilyesmire?

2022. febr. 26. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván mindjárt megrohannak a privát üzenetek olyan nőktől, akik kiéhezett idegenekkel akarnak puncit nyalatni…
2022. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:
87%

Ha valóban értenél hozzá, nem tartana órákig... :D

Az hogy legmfetyelsz ott mint egy fogyatékos, még nem biztos hogy jó a nőnek. Sőt, ha te nem hisztizel a nyakfájás miatt, akkor ők fogják elunni.

Borzasztó olcsó és gagyi próbálkozás ez... Látszik hogy még nem sok dolgod volt nővel

2022. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak ilyen nők léteznek!
2022. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

"kétségbe esetten vágyik a puncinyalásra" :D


Hát, barátom, ahogy elnézem, itt leginkább te könyörögsz nyilvánosan, hogy valaki szánjon meg és engedjen a puncijához :D

2022. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva hogy mindegyikőtöknek igaza van, és én is ugyanúgy kétségbe vagyok esve mint ti, de ez az oldal arra született hogy segítsen minket válaszra lelni. Ha azt akartam volna hogy megdobáljanak paradicsommal, kiálltam volna egy fő térre. Nekem viszont az a kérdésem, hogy találkozhatnak vajon az ilyen igények?
2022. febr. 26. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért gondolod, hogy a magányos nők egy random, nyáladzó ismeretlenre vágynak? Még a szexuálisn elhanyagolt, sóvárgó nők is vonzalmon alapuló szexet szeretnének, nem az az álmuk, hogy egy igénytelen, gyékás nyalógép lefetyeljen a lábuk közt. (Mert aki ilyen kérdést kiír, az bizony igénytelen.)
2022. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!