Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél hogy alakul ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél hogy alakul ki a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

Tehát egyből érzitek a kiszemelt/próbálkozó iránt vagy idővel is kialakulhat? Ha tegyük fel próbálkozok valakinél, nem vagyok jó pasi, de különösen ronda sem, elképzelhető hogy idővel az kialakul? Vagy ilyenkor jön a baráztóna?

Légyszi az incel-picsa háborútól kíméljetek meg, a szomszédban lévő bőven elég.



2022. febr. 26. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
egyből érzem
2022. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyéni dolog, ami rajtad is múlik, de a másikon is. Nekem van hogy egyből megvan, van, hogy kialakul.
2022. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálam sosincs egyből szexuális vonzalom, hiába látok meg egy jó pasit, tehát nem úgy, mint a férfiaknál, hogy "Uhh, de lefeküdnék vele"

2 opció van:

Vagy nagyon jó a buli és kancás leszek, olyankor a legtöbb pasi jobb színben tűnik fel.

Vagy annyira megérint érzelmileg, hogy agyalok rajta, vágyom rá, hozzá akarok bújni és szeretkezni vele.


27N

2022. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor van aiknél lehetséges, hogy beszélgetés, közös programok során kialakíthatok ilyesféle szándékot? Eddig csak barátság féléig jutottam, de ha többet akartam mindig lekoptattak, valami módot találnom kell, hogy többet is elérjek, nyilván pszochológus segíthet ilyesmiben, de most nem tudok erre pénzt szánni.
2022. febr. 26. 20:55
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Kialakulhat bármikor. Pénz kérdése.
2022. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem érzem egyből, és szerintem ezzel abszolút nem vagyok egyedül. Sőt, a korábbi válaszokból is lehet rá következtetni. Nincs olyan, hogy meglátom és már kefélni is akarok vele. Meg kell ismernem. Volt már olyan, aki így lett vonzó a számomra (egy idő után), pedig eleinte nem tudtam volna elképzelni.
2022. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön tudom hogy valaki bejön-e mint férfi és van-e esély bármire. A tényleges szexuális vonzalom pedig idővel alakul ki, mert nekem ahhoz a személyiségét is ismernem kell nagyjából. Viszont ha valaki először nem jött be, akkor már biztosan nem fog.
2022. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra.
2022. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Daddy vibe-ok?

2022. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9:


Micsoda? xD

2022. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!