Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért.nem akar a feleségem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért.nem akar a feleségem a szexről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Angliában dolgozók van napok hogy néha hogy szeretnék beszélgetni S szexről de nem akar rola beszélgetni soha nincs neki kedve azt is megértem hogy nincs kedve de azt nem tudom el hinni hogy mi az oka hogy nem lehet rolla erről beszélgetni szerintetek előre is köszönöm!!!!
2022. febr. 26. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar szexchatelni, nem izgatja.
2022. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Megcsal
2022. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Remélem szóban ügyesebben fogalmazol, mert ez a kérdésnek álcázott helyesírási csapda nem épp arról árulkodik, hogy milyen jó lehet veled kommunikálni.
2022. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

ahogy én tapasztaltam ilyenkor vissza kell lépni egyet és újra az ismerkedési részbe fektetni a hangsúlyt, mert el van idegenedve tőled a nő.


szóval el kell vinni randizni.

egy jó helyre kajálni.

virágot venni neki.

elmondani neki, hogy basszus csajszi...gyönyörű vagy...kívánlak.

és ha sikerül ezt az egészet beadni neki, utána tudsz rátérni vele arra, hogy baba, alapvető szexuális igényeim vannak ha nem tűnt volna fel.

majd jön a messenger-küldj 1 szexi képet babám.

majd a nő kb elönt téged puncis cicis képekkel...amiket te pozitívan igazolsz vissza, hogy gyönyörű vagy, szép vagy.

erre te küldesz egy sima merev pélós képet neki-így ébredtem, mivel rád gondoltam..


kú rvára el kellett idegenítened a bigét, ha ehhez a szituhoz kell visszalépned.

2022. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
100%
Ha a farkagmdat is úgy használod ahogy a magyar nyelvet akkor légy hálás hogy "papíron" még a csajod
2022. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Ebből válás lesz! Ja, nem biztos, de attól még lehet. :)))
2022. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5
2022. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexről beszélgetni, és szexchatelni teljesen más. Te melyikre gondolsz? Illetve ha írásban próbálkozol, akkor a fogalmazásod és a helyesírásod engem is egyből kiábrándítana, próbálj meg figyelni rá :)
2022. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 "farkagmdat" ez irónia volt?

😃

2022. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!