Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan pasik akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan pasik akiket taszítanak a prostik és még ingyen sem próbálnák ki?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Csak, aki Chad.
2022. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

a prostik azért taszítanak, mert pénzét szexelnek

prosti ingyen sem kellene


de ha mondjuk lenne olyan lány akinek mondjuk hetente több partnere van az más kérdés, bár ott meggondolnám, ahhoz nagyon passzolnia kell mindennek, hogy efölött el tudjak siklani

2022. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Engem taszítanak.
2022. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem személyesen a prostik, hanem a prostizás intézménye taszít.
2022. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 StevenUp ***** válasza:
87%
Engem is taszítanak. Nem tudnám rávenni magam hogy ilyen szolgáltatást tudva és akarva igénybe vegyek
2022. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Ismerek ilyeneket.

Nekik saját .agukra nézve lenne megalázo érzés ha csak igy kapnának jó nőt hogy fizetnj kell erte.

Betesz az egójuknak hogy nekik ne a pénzért, hanem "ingyen" a sármjuk miatt meg mert olyan jo pasik, járjon csak nő.


B.lfaszoknak gondolják azokat akik nem tudnak nőket felszedni. Ezt ego miatt soha nem vállalnák be hogy nekik csak olyan jár aki penzre megy vagy épp pláne pr.sti.

2022. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StevenUp ***** válasza:
57%

ma 19:51


Ez pontosan így van :D

2022. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Én még akkor se,ha ő fizetne.
2022. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyenek persze. Mindenféle ember létezik. Pedofil is, erőszakoló is, szűz is, sikeres is, lúzer is, így olyan is aki undorodik a prostiktól. Mindenféle.

Egyébként az esetek túlnyomó többségében azok, akik azt mondják soha az életbe nem mennének prostihoz, a prűdek, túlzottan erkölcsösek, tapasztalatlanok, sikertelenek szüzek és/vagy csórók közül kerülnek ki. Persze nem mind, csak a többség. Hiszen erre is igaz, hogy mindenféle ember létezik.

2022. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Lány vagyok, de nem bírom ki, hogy ne írjak ide. :D


Taszító, persze. De nekem több másik szakma is az, pl. a porszívó ügynökök, telemarketingesek ugyanezen a nívón helyezkednek el.

2022. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!