Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm várandós és gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm várandós és gáz ha így jobban kívánom őt szexuális értelemben mint amikor nem volt várandós?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz vagy.
2022. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

A nő várandósan kívánatosabb lesz.

Ezt tudósok is mondták.

Megduzzadnak a mellek, és a nőies idomok jobban előjönnek.

2022. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cseppszi ***** válasza:
92%
Elárulom neked, hogy sok nő is jobban kívánja várandósan. Volt olyan barátném aki még közvetlen szülés előtt is állandó sex vággyal élt és feszt sexelhetnékje volt. Persze ebbe se mindenki egyforma. Ki ilyen ki meg másmilyen. Lehet partner lenne benne a társad. Miért nem beszéled meg vele ezt nyiltan ?
2022. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen normális. Ilyenkor a legszebbek a nők.
2022. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális szerintem
2022. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan vonzobbak a terhesek nagyobb mellek stb
2022. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nőknél és férfiaknál is változik a várandósság alatt ez. Van akinél pozitív, van akinél negatív irányba. Azoktól most tekintsünk el, akiknél orvos tiltja meg. Vannak nők, akiknél negatív irányba változik a rosszullétek miatt, de egy idő után ez megszűnik. Van akinek a második-harmadik trimeszterben nincs hozzá kedve. Viszont sok nőnek nagyobb a nemi vágya terhesség alatt a hormonális változások miatt. Néhány férfinál előjön a para, ha a párja terhes, ezért nem akar hozzányúlni sajnos. Van aki azt hiszi, hogy a gyereknek árt a szex. Sok olyan is van, akinek undorító vagy már nem tetszik terhesen a párka. Viszont átlagban (ismerősi körben ezt kitárgyaltuk) inkább az igaz, hogy a férfiak kicsit másképp néznek a párjukra ilyenkor (jó értelemben). Emiatt pedig jobban kívánják a szexet. A mell növekedése is sokat segít ebben. Na meg elméletileg megszépülnek a nők a terhesség alatt. Párom odavolt értem. Folyamatosan jött, bújt, szerelmeskedni akart (sose volt ilyen korábban). Szerencsére nekem nagyon nagy libidóm volt minden terhességem alatt. Idővel ahogy nő a hasa, úgy kell trükközni a szex közben (oldalról volt nekünk a legkényelmesebb). Na meg néha lassítani kell a tempón, ha a párod úgy érzi, hogy valami nem jó. Higiéniára még jobban oda kell figyelni, mivel a hugyuti fertőzések gyakoribbak terhesség alatt. Na meg nem ilyenkor kell a legkeményebb BDSM, gangbang és hasonló vágyakat megélni szerintem, de nem baj, sőt jó is, ha egy pár a terhesség alatt szexel. A kiegyensúlyozottság miatt nekem nagyon kellett. Egy nap után hárpia lettem néha 😅 Ki kell használni, mert utána 6 hét gyermekágyi időszak van szex nélkül, bár mi olyankor is megoldottuk. Szülés után nekünk a sok csók, simogatás, összebújás kellett. Páromat orálisan kényeztettem és amikor úgy éreztem màr, akkor pettingeltünk is (5. Hét, addigra múlt el nekem a vérzés). Fontos a fokozatosság, mivel sok nőnek nagyon fáj a szülés utáni első szex. Mi a 8. Héten szexeltünk először. Szóval nem kell sose teljesen mellékvágányra helyezni a szexet, csak más formáját kell megtalálni. Viszont szülés után védekezzetek. Van aki nagyon hamar termékeny lesz menstruáció nélkül is.

Jó babavárást és élvezzétek ki ezt a kis kettesben töltött időt.

2022. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, teljesen rendben van. Van bennük valami különleges.
2022. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!