Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés olyan emberrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyan emberrel szexelni, akivel nagyon nem vagytok jóban, és sokszor elküldtétek egymást melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Istenien jó.
2022. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem bírok, meg ő se engem azzal eszem ágában sincs ágyba bújni. A szex akkor jó ha van kölcsönös vonzalom, némi érzelem, bizalom és összeszokottság. Én adni akarok a partneremnek/páromnak, de akitől rosszul vagyok emberileg és/vagy külsőre annak eszem ágában sincs, akármilyen "jó nő".
2022. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, ilyennel nem szexelnék.
2022. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem jó volt.
2022. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyetlen egy ilyen személy volt, akivel nem bírtuk egymást, elkezdtünk veszekedni és a végén lerendeztük egy szexxel. Nagyon szürreális így visszagondolva 😄
2022. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5: mondtad neki, hogy b@szódj meg és aztán megb@szódott? :D
2022. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Így ahogy mondod 😂 A pontos sztorira nem emlékszem, mivel akkor már ittunk egy keveset.
2022. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A legjobb. Gondoljatok csak a békülős szexre, az is a legjobbak közé szokott tartozni.
2022. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Barátom lakótársa meglopott meg alapbol utált is engem, de mint a sz.rt. en meg őt viszont.

De még normális kulturált vita kozben is, vagy ha barmikor is leültünk akár kettesben beszélgetni is, ment az aljaskodás folyton, de az a velejéig szemétkedés velem, főleg a részéről. Elítelt lenézett a p.csába. de jóformán egyutt éltunk hagymát vágni is segített pedig de az utálat mai napig is fenntáll.


Mikor viszont a barátommal szakítottunk, nagyon fájt. Ültem a lépcsőházban csak, a lakása előtt, es öngyilkosságon agyaltam.


Jött haza a lakótárs.

Gőzöm nincs mirol beszéltunk ott a lépcsőhazban.

Es elkezdte nyalni a p.ncim. az ugy tetszett. Csak épp zavart állapotban voltam.

Elhúztam aztán magam és ennyi volt csak.



Eltelt azota 5 év.

A mostani barátomnak élete legnagyobb barátja ez a srác...szoval hatalmas mák hogy legalább vele nem fekudtem le, le nem mosnám magamrol.ma azt mekkora r.banc vagyok, így is extra féltékeny a párom.


Még nem ültünk össze így 5 év mulva...

Barátom tudja hogy megfolytanánk egymást egy kanál vízben de kulturáltak vagyunk de ...

2022. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ő kezdeményez akkor jó. Közelebb kerülünk egymáshoz.


30FH

2022. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!