Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyoknal van olyan hogy mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyoknal van olyan hogy mar elso ugyuttletkor is lehet szexelni popsiba ?

Figyelt kérdés
Esetleg az elso szex utan elso heten?

2022. febr. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Volt már alkalmiba is igen.
2022. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nincs
2022. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy keddi napon veszítettem el a szüzességem, vasárnap kipróbáltuk az anált. Akkor 17 voltam, nyitottan álltam a dolgokhoz. De ezt nem lehet csak úgy durrbele, ki kell építeni egy bizalmat, és sok nőnek ez tabu. Ha elsőre egy análmániás törtető türelmetlen fazon vagy, akkor ne várj sok jót.
2022. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as valaszolo milyen volt ? Ki akarta?
2022. febr. 28. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem.Anál soha.
2022. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam volt hogy elsőre hagytam
2022. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kalandvagy1986 ***** válasza:
84%

A világon az az egy biztos, hogy minden (is) lehetséges - csupán az esélyek változóak.

Lehet valakinek sosem lesz hozzá szerencséje, másnak meg azonnal összejön.


Nem volt sok szexuális kapcsolatom, mégis volt olyan, hogy első randin tök átlagos csajjal csak anál volt. Orált nem szerette, ráadásul éppen a menstruációja utolsó napjai tartottak. Ő ajánlotta fel ott élesben, mint kiderült neki már nem, nekem az első anális élményem volt. ☺️


De pl. ismerős egyetemista csaj buliban összejött egy sráccal: egy éjszakás kaland, mégis orál, punci, anál, sőt "s.ggből szájba" lett a végkifejlet - mondjuk ő a tipikus butus plázacica volt, ráadásul el is dicsekedett vele hogy ennyire bevállalós.

35F

2022. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!