Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok egyéjszakást mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyéjszakást mennyire kedvelitek?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban is kerestek, esetleg volt valami érdekes sztoritok ilyennel kapcsolatban? Mennyire szoktatok ilyenbe belemenni átlag?

2022. márc. 1. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem keresek jelenleg ilyet. Volt ilyenbenrészem de annyira nem az én világom
2022. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Régebben megesett :D most már nem igazán
2022. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

túl sok értelme nincs, azon kívül, hogy akkor épp ahhoz van kedved

hát most megesik az ilyen😂 ha sok a stressz és rosszabb időszakom van, akkor szoktam keresni rá valakit, de így alapból nem

2022. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Ha nem vagyunk álszentek, akkor a pasik 90%-a ilyenkor a saját kielégülését tartja szem előtt. És szinte kizárt, hogy elsőre el tudnék menni, tehát úgyse lenne nekem kielégítő. Megnyílni se tudnék, nem az én világom. Meg eléggé kényes vagyok az intim egészségemre is.
2022. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

A nők 99%-a akivel "megesik" az egy éjszakás nem keresi, hanem "csak úgy jön" - mármint nem az egyéjszakás hanem egy olyan pasi aki gyorsan gördülékenyen meg tudja teremteni a szimpátia, vonzalom, vágy, bizalom négyesét. Akik buliban "minden este mással" ott sem az egész szórakozóhely megy végig rajtuk hanem csak azok akik szerinte megütik a szintet.

S nem keresik - jönnek a jelentkezők maguktól és abból válogatnak. Szóval szerintem kár itt ezért privicélpontra vadásznod. Bármelyik társkeresőre felmennek alig győzik válogatni a jelölteket.

2022. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Kedvelik mint az állat. Főleg ha velem vannak. Olyat adok szív leszakad, főleg bulikban mikor csapatjuk ezerrel, sok kanos csajszi ;)

24F

5x testépítő bajnok

2022. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Parszor kipróbáltam, mind rossz volt.
2022. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt párban részem, volt baromi izgató, volt kiabrandito, de volt mikor csak oralig jutottunk.
2022. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!