Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik más nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik más nőkre gondolnak szex közben?

Figyelt kérdés
Van egy hosszú kapcsolatod, szereted, számodra a legszebb vagy nagyon szép neked, mégis ha másra gondolsz szex közben, annak mi az oka?
2022. márc. 1. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha ő lenne nekem a legszebb, nem gondolnék másra.
2022. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanaz mint az 1
2022. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez így van akkor csak be akarod beszélni magadnak, hogy a legszebb, de közben nem igaz. Azért gondolsz másra mert másra vágysz csak nem ismered el saját magadnak.
2022. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a másik lány jobban felizgat
2022. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem, mert állandóan topmodell nőkkel vagyok

24F

Testépítő

2022. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ő lenne nekem a legszebb, nem gondolnék másra."

Nem értek egyet. Aki másról fantáziál, sokszor nem azért teszi, mert szebb, hanem mert más. Sajnos sok év után, amikor kívül-belül unásig kiismertétek egymást, elég nehéz bármiféle izgalmat és újat hozni a szexbe, csak jól ismert megszokás van. Mások gondolata legalább fejben újdonsággal és izgalommal kecsegtet.

2022. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem másra szoktam gondolni, hanem más féle aktusra. Mivel a barátnőm eléggé szürke az ágyban, így megélni nem tudom vele ezeket a dolgokat.
2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:
100%

Sztem egyaránt női és férfi oldalon van olyan, hogy ha valakik már rég együtt vannak 8-10 - több év ... és a világon a legjobban szeretik egymást ... néha legalább a gondolatok elkalandoznak ... egy új, egy idegen férfi / nő ról ... szex közben lehunyt szemmel ... ha néha néha fordul elő, és a másik fél ezt nem veszi észre, sztem belefér ... mondom, csak a néha néha esetben!

Amennyiben rendszeres, akkor ott el kell kicsit gondoldkoni dolgokon!

2022. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de igaza van sajnos a #6-nak.

És igen, ahogy a #8 mondja, ez mindkét oldalon így van. Mikor már annyira ismeritek egymást, hogy egyszerűen nem tud semmi új lenni a szexben, így nagyon izgalom sem, valami külső segítséggel kell azt behozni.

2022. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kinézethez. Ez inkább már unalom.

több évtizede vagyok nős. A feleségem sem fiatal már, sok-sok év szex után, ráadásul külsőre sem olyan már mint lánykorában... hiába szeretem, már nem izgat fel. Sem a külseje nem izgató, sem a szex már ennyi sok év után. Így marad hogy másra, másokra, más szituációra stb gondolok hogy ne lankadjak le.

2022. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!