Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy véletlenül leszoptatok valakit?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Kiderult?

2022. márc. 1. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gondatlanságból.
2022. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kiváncsi, hogy merre kell ahhoz sétálni, hogy véletlenül valaki leszopjon?
2022. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azthittem nyalokat szopogatok egyszerr csak spriccelt valami a szamba. Akkor vettem eszre h veletlwn leszoptam a szomszedot es a szambaspriccelt. Na mindegy hamar ott volt lenyeltem. 24L
2022. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Vizet kértem férjemtől és nem vettem észre, hogy a farkát tartja a flakon helyett. Csak gyanús lett miért jön olyan nehezen belőle.


Ekkora baromságot. Elolvastad te mit is írsz ki?

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Azt hogy? Megbotlottál, és véletlenül tátott szájjal ráestél egy álló faszra?
2022. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy "véletlen" leszopni valakit..de még az is,hogy "kiderült?"

Tegyük fel,sikerül valakit véletlen leszopni.Na de ha nem derült volna ki,honnan tudnék róla?

2022. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát ja, az egy dolog hogy "véletlenül" lesz.pni valakit, de hogy még ki se derüljön az illetőnek hogy kérem itt egy sz.pás történt eléggé tudathasadásos állapot 😂 Aztán hogy is? A fagyi helyett f.szt mértek a tölcsérbe és végig azt hitte hogy ez tulajdonképpen vaniliafagyi? 😂
2022. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.Azt hiszem a "véletlen" részét megfejtettem,most hogy elolvastam a 17-est.

Kitudja..valami durva cuccal előfordulhatott,hogy "Jéé egy fagyi"🤣Na de a "kiderült-e" részére még mindig nem jöttem rá..😅

2022. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

Legjobb barátnőmmel esett meg a sztori. Szégyenkezve hívott egyik reggel, hogy ,, Úristen Dorka. Egy idióta vagyok. Tegnap este iszogattunk és többet ittam a kelleténél. Véletlen rossz szobába mentem be. A pasim haverja van az ágyban. Pont annyira voltam józan, hogy erre nem jöttem rá és elkezdtem orálisan kényeztetni. Nem mert szólni, hanem kihasználta az alkalmat...”

Na ez mondhatni véletlen szopás volt. Mondjuk én is úgy képzelnék el egy véletlen szopást, hogy beleesik valaki egy faszba , de van akivel megtörténik 😂

2022. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül szopni nem lehet, csak véletlenül nem azt, akit kellett volna.
2022. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!