Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mit éreztetek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit éreztetek mikor összejött a szex több pasival?Büszkeséget, boldogságot?Bűntudatot? Ha tehetnétek többesben csinálnátok mert több pasi jobban ki tud elégíteni benneteket mint egy?

Figyelt kérdés

#Szex több pasival
2022. márc. 3. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, érdekes volt. Nem éreztem sem büszkeséget, sem bűntudatot. Ugyanúgy négy orgazmusom volt, mintha egyedül lett volna a férjem, nem csak a barátjával együtt. Izgalmas volt, az biztos. 😊
2022. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első ilyen alkalom nagyon nagyon jó volt. Párom egyik barátját hozta nekem ,,meglepetésnek”. Nem éreztem bűntudatot. Pontosan ugyanúgy óriási orgazmusom volt, mint párommal kettesben. Csak egy kicsit más volt. Viszont arra büszke voltam, hogy a vágyamat ki mertem próbálni. A szendvics az elején kicsit fura volt, de kb 1 perc múlva már olyan állapotban voltam ettől, hogy kicsit le kellett fogniuk. Hamar elélveztem tőle.
2022. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!