Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú 18 évesen maszturbál legelőször?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Van egy 24 éves barátom. Messengeren megkérdeztem tőle, hogy hány évesen maszturbált legelőször. Azt írta, hogy 18 évesen és tök random történt. Elmeséltem neki, hogy 12 évesen maszturbáltam legelőször és a végén amikor orgazmusom volt megijedtem a spermámtól. Erre azt írta, hogy ő is rendesen meglepődött, mert mondták, hogy a forró fürdővíz rossz hatással van a termékenységre, szóval többé-kevésbé le merte volna fogadni, hogy meddő, tehát erre nem számított.
2022. márc. 3. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2022. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha barlangban élt eddig... lehetnek némi komplexusok, tudat alatti gátak ha eddig nem csinálta.
2022. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!