Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy én szexelni akarok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismertem meg a barátnőmet, és én már nem csak csókot és ölelést szeretnék hanem többet és ezt hogyan mondjam el neki?

2022. márc. 3. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Minek kell elmondani? Kezdeményezni kell..
2022. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez jön magától, ha megfelelőek a körülmények. Kezdeményezni kell, és megy magától.
2022. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Dörzsöld hozzá a merev péniszed.Fogja érteni a célzást.
2022. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, ahogy nekünk kiírtad.
2022. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Először is... Nehogy megmond. 😅

A nők többségének az lejjebb viszi a libidóját.

Jelezgetni kell. Felhúzni a nőt.

Viselkedj férfiasan. Ha olyan helyzetbe vagytok, smárold le.

Simogathatod közben a derekát, fenekét... Majd a nyakát, melleit.. Aztán csókolhatod is a nyakát... Lalala..

Érezni kell. Legyél bátor.

De el ne rontsd ilyenekkel, mint hogy elkezded kérdezgetni, h: "Bedughatom?" "Jó?"

Elrontja a hangulatot.

Ha nagyon tökéletes helyzetet akarsz, akkor gyertyát is gyújthatsz, füstölő, rózsa.

Ha el akarod lazítani, akkor még egy kicsi bort is itathatsz vele, de ne legyetek részegek.

2022. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Az #5-ös eltalálta a lényeget, csók, tipitapi, fülbe suttogás "kívánlak". Ne követeld ki, utána majd jelzi a csaj, hogy ő hogy áll hozzá a dologhoz, készen állónak érzi-e magát.

Anno 21 évesen három hónap volt mire "megtörtént", 25 évesen már három randinál nem vártam többet 😂

2022. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
A tökéletes választ #5-ös megmondta. Egy kis romantika kell ilyenkor és szépen lassan kell haladni. Párom is így hódított meg engem. Sokkal jobb, mintha mondta volna ,,Dugni akarok veled”. Nálunk 3-4hét után érzekett el ez az idő (én szűz voltam, ő nem)
2022. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

Gyertya, füstölő, rózsa és bor - ne vicceljünk már, melyikőtöknél kezdődött a kamaszkori szárnypróbálgatás gyertyafényes vacsival?

Szerintem inkább hozd szóba. Nyilván ne úgy, hogy dugnálak, de mondjad neki, hogy szívesen továbbmennél.

Ezek az ilyen-olyan jelezgetések, egyre mélyebbre nyúló simogatások nagyon izgatóak és romantikusak tudnak lenni, de a valóságban ha nem érzed jól, mire vágyik a másik (és hát kevés tapasztalattal egy új kapcsolatban nem igazán érzed), akkor elég kellemetlen pillanatok lehetnek belőle, könnyen görcsös megjátszás vagy túlzott nyomulás lehet belőle, illetve ő sem fogja feltétlen tudni, hogyan kezelje, hogyan közölje a reakcióját hasonló rejtélyes-romantikus módon.

Ja és mielőtt akció lenne, nem ártana egyeztetni, melyikőtöknek milyen elképzelései vannak a gyereknemzés elkerüléséről. A szexről tudni kell beszélni, sőt elengedhetetlen - amíg ez nem megy, addig nem álltok rá készen.

2022. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

"Először is... Nehogy megmond."

Ilyen válaszokat olvasva érzem úgy, hogy egyszerűen reménytelen, hogy szexkultúra terén valaha is eljussunk az északi országok szintjére. A romantikus álmodozás nagyon megy, de beszélni róla majdhogynem tabu még párkapcsolatban is.

2022. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

8.

Te pasi vagy?

Egy nőnek nem valami izgató, ha előtte elkezd a csávó dumálgatni.

Vegyen gumit, az a biztos.

Sőtt az első alkalmak előtt alap...


A füstölő, gyertya, bor stb.. segít ellazítani a csajt, h nyugodtabb legyen. Kit érdekel, kivel kezdődött így?

Ő ne lehessen jobb, mint a többi? Csak mert nálad nem így volt, neki ne lehessen nagyobb és kellemesebb élmény?


Amúgy igazad van, nálam sem így kezdődött az első.

Bár a megerőszakolásomnál biztos jobban örültem volna neki. 😑😑

2022. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!