Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy menstruálok és nem akarok így le feküdni vele?

Figyelt kérdés

Megigértem neki kb egy hete hogy szombat este átmegyek hozzá és le is fekszünk stb..(mert már rég nem feküdtem le vele, és ő is megérdemli) viszont vagyok akkora szerencsés hogy ma jött meg. Most is arról írunk messengeren hogy milyen jo lesz holnap.


Az a baj hogy nekem ez valahogy ciki, és nem merem elmondani.:((


2022. márc. 4. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy hogyan mondd el úgy, hogy ne mondd el? Nehéz feladvány...
2022. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érni kéne kicsit ehhez. A szexről tudni kell beszélni, ez sok gond forrása.

"Ne haragudj Tomikám, de menstruálok, így nem szeretném." Valami ilyesmi megteszi.

És ott az orál szex is.

2022. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettes tökéletesen megfogalmazta.
2022. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki? Én még a laza kapcsolatos szexpartneremmel is simán beszélek erről, hát még egy komoly partnerrel.
2022. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek vagy még.


Ciki hogy menstruálsz...

Lefekszel vele mert megerdemli...?

Omg

2022. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez ciki, akkor egyáltalán nem kellene még szexelned.

Menstruálok, most ez nem aktuális, ennyit kell mondani (már ha zavar benneteket, mert van akinek ez nem gond). Az viszont, hogy megérdemli kicsapta a biztosítékot! Ezt hogy érted?

2022. márc. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megjött és te még mindíg hazudsz neki ezzel kapcsolatban???

Szégyeld el magad.

Simán elmondhatod neki , sőt azt is hogy ez nem probléma mert meglehet oldani ezt.

2022. márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy mondjad el? Orálisan! Beszélgetésnek hívják ezt a módot. Lehet személyesen és lehet telefonon is. De meg is írhatod neki a neten.

Csak úgy megemlíteném, hogy a szádat pl erre is lehet használni!

2022. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
No, megkaptad az online "jóindulatot", ahogy mostanság mindenki, de ha összefoglaljuk a lényeg: nem ciki elmondani, hogy megjött, ne rágódj ezen.
2022. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!