Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fél megmutatni képen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél megmutatni képen a farkát egy csomó srác?

Figyelt kérdés
Szóval mikor ismerkedek nekem szempont, hogy nyitott legyen a másik és merjen farok képet mutatni, mivel egy ronda számomra nem kívánatos farkú partnerrel nem sok értelme van ismerkedni, mert nem fogom őt kívánni. Mégis ha minden képcsere (tehát senki se látott senkit) alapján jelzem az elején ezt mind kiakad. Holott máskor meg kéretlenül is küldik a farok képüket a pasik. Ez miért van?
2022. márc. 5. 10:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
59%
Férfi vagy nő vagy?
2022. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
#1 Vagy fiú vagy nőnek mondja magát de fiú :D
2022. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom fiucska, egy nő nem kérne pénisz képet.
2022. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Na a hasonló válaszokat el is felejtettem. Szomorú hogy szerintetek egy nőnek mindegy hogy néz ki és mekkora a partner farka. :(
2022. márc. 5. 10:29
 5/44 StevenUp ***** válasza:
94%

Mert te sem küldesz kéretlenül mindenkinek a nemiszervedről képet.

Illetve pont ezen a platformon hihetetlen hogy valaki tényleg nő :D


Szóval ha tényleg nő vagy, akkor sajnos beleestél abba a gödörbe amit a magukat nőknek kiadó pasik ástak hosszú éveken át.

2022. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi azt gondolja hogy a nő örüljön ha megkapja őt. Szerintem jól teszed. Én is hamar igyekszem eljutni addig hogy lássam mi van a gatyában, mert 10-ből 2 pasinak kb fitymaszűkülete van. Aztán jönnek az ápolatlan túrós farkúak, de azért parfüm felhőben vannak csak épp erre nem jut szappan. Szóval teljesen egyet tudok veled érteni.

NEM, nem kérek privit pasiktól. Nem azért írtam ide. Csak megerősítésként, hogy egyet tudok érteni nőként.

2022. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%

Én küldök, ha te is küldessz!

Nézzük kinek van nagyobb!

2022. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Oh ezt most valahogy benéztétek. Én nem mondtam most se hogy küldjön bárki is farok képet. Azt se, hogy itt ismerkedek. Azt kérdeztem miért töketlen a legtöbb ismerkedni vágyó férfi. De látom egyből vád illet, mert merek tudatos lenni. Ahogy látom a legtöbb férfi csak szóban a barátai előtt bátor. Valójában... Kedves 7-es még ne hagyjuk ki a magukat szexistennek előadókat se, akiknek nem áll fel hiába kapod be... És még te kell hogy nyugtasd, hogy bárkivel megesik... :D Ebbe az a vicc, hogy 25 éves volt a legutóbbi ilyen esetem.
2022. márc. 5. 10:35
 9/44 anonim ***** válasza:
95%
Kamu vagy
2022. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
24%

Haver mit erőlködsz? Látszik egy nőgyűlölő incel kis pots vagy!

Allj le unalmas..

2022. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!