Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fél megmutatni képen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél megmutatni képen a pnciját egy csomó lány?

Figyelt kérdés
Szóval mikor ismerkedek nekem szempont, hogy nyitott legyen a másik és merjen pncis képet mutatni, mivel egy ronda számomra nem kívánatos pnciú partnerrel nem sok értelme van ismerkedni, mert nem fogom őt kívánni. Mégis ha minden képcsere (tehát senki se látott senkit) alapján jelzem az elején ezt mind kiakad. Holott máskor meg kéretlenül is küldik a pnci képüket a csajok. Ez miért van?
2022. márc. 5. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
vótmán ugyanez farokkeppel
2022. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meg az a szempont hogy egy férfi ne egy 12 éves kisfiú szintjén legyen akinek a legfontosabb egy nőben a puncija. Ezenkívül fontos hogy ne legyen alpári, paraszt aki nőktől kér intim képet ismerkedésnél. Aki igy ismerkedik az egyből kuka kategória.
2022. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mondok három okot:

1) A nők azt szeretik ha figyelnek rájuk, emberként, nőként, nem pedig egy szál p.nának tekintik őket.

2) A képkunyeráló pasik nagy részének esze ágában sincs találkozni csak recskázni akar a képekre. Erre meg nincs idejük a napi tucatnyi (!) beérkező levéldömpingben.

3) A "csak olyan nőt tudok megkívánni aki..." - jah, még a nők könyörögjenek neked? Mert különben ugyebár ne lenne jelentkező 😅

2022. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert milyen pina tetszik neked?
2022. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bele gondoltál abba,hogy a mi időnkben, hogy mehetett az ismerkedés? Nem volt net és nem mutogatják a lányok a puncijukat.

Igazi szerencsétlen a korosztályod többsége!

2022. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Elsonek van igaza, volt mar ez farokkeppel. Aki ezt feltette Dia91 azt irta nekem privatban, hogy naiv vagyok mert egy nőt csak a pénisz érdekel,semmi más. Szerinte amelyik nő nem igy gondolja, az csak kegyes hazudozo.

Emiatt tettem fel igy ezt a kerdést

2022. márc. 5. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor mit csináljunk? Szégyelljük hogy köztünk vagy, de te is embernek születtél, és lehet hogy te konkrétan nem is tehetsz róla, hogy ilyen lettél.
2022. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Én szégyenlős vagyok azért.
2022. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes olvasni a két oldalt, melyikre milyen válaszok érkeznek...
2022. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Örülnél neki, ha neked lenne egy lányod, és az egész világ megtekinthetné az övét?
2022. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!