Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy lúzer lennék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lúzer lennék, ha ezt megtudnák rólam?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel egy ideig kavartam. Majd az együttlétünk után megmondta őszintén, hogy szerinte kicsi a farkam, mert alig érzett valamit belőlem. Ez kb fél éve volt. Most ez a lány egyik haverommal kavar, aki egyben a fodrászom is és néha össze szoktunk futni dumálni meg meginni valamit. A lánnyal azóta egyszer sem. De ezek szerint vele megvan elégedve a lány mert már több ideje kavar vele, mint amennyi időt korábban velem volt. De gondolom a haverom nem tudja, hogy ez a lány amiatt dobott engem anno mert én nem mondtam senkinek, ha kérdezték mást mondtam. Szerintetek nagy lúzernek tartanának, ha ez kiderülne, hogy a haverom mostani szexpartnere engem ezért dobott?
2022. márc. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, mekkora a farkad?
2022. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja...mekkora?
2022. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltétlenül te jössz ki szarul a sztoriból, rá sem vetne túl jó fényt, ha kiderül, hogy egy barlang van alatta, és nem érez semmit a farkadból.
2022. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász haverod tudja, de tapintatos, ezért nem mondja tovább másnak sem, meg neked sem azt, hogy a csaj ezt elmondta neki.
2022. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13,5 cm
2022. márc. 5. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az lennél. Attól függ, kinek a szemében. Nekem hasonló volt, sőt, triplán rosszabb: nem állt fel, ezért nem volt szex, de azt hazudtam, hogy volt, mert azt hittem, úgyse derül ki. De egy ismerősöm összejött a csajjal, és megbeszélték, mi van, hogy én azt mondtam, a csaj meg mondta, hogy nem igaz, és jól kiderült, amit tovább is adott ismerősöm, persze meg is érdemeltem.

Vagy most nem tudtam elvenni exem szüzességét, és ettől is rettegek, hogy kiderül, ha olyannal jön utánam össze (már ha összejön, ezt a részét most hagyjuk), akinek elmondja, és mondjuk ismerem. Nem mintha visszahallanám, mert már nem beszélünk, csak gáz lenne.

De tudod mit? Ezek rosszabbak. Te legalább együtt voltál a nővel, szóval ne csüggedj emiatt. Amúgy nekem is 13 cm, és volt, akinek elég volt.

2022. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!