Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mitől tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mitől tudtok elélvezni, ha a párotokkal szexeltek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok, de sajnos gyorstüzelő, bármilyen fizikai izgatásra nagyon hamar elsülök még akkor is, ha nem is olyan jó. És emiatt vagyok kiváncsi, hogy azok, akik sokat bírják, vagy sok idő kell, hogy eltudjanak élvezni, mi az, amitől orgazmusotok lesz szex közben? Van olyan dolog, ami ha hiányzik, el sem tudtok élvezni? 25f

2022. márc. 5. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Eltudok bármitől, de a leghamarabb a ciciszextől mert nagyon mellmániás vagyok. Ha a lánynak éppen megjön, vagy csak nincs kedve, akkor a melleivel szokott kielégíteni. 😀


23/F

2022. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a lány látványától ahogy élvezi.Be szoktam csukni a szemeimet,vagy megpróbálok máshová nézni,és akkor sokkal jobb.Észrevettem azt ,hogy ha lovagol rajtam akkor nagyon kevés idő telik el és elsülök a látványtól,de csukott szemmel jól bírom.
2022. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!