Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leborotvaljam az intim terulet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotvaljam az intim teruletem talalkozas elott?

Figyelt kérdés

Erdekfeszito kerdessel jottem feletek. Elso randevu lesz, nem tisztaztuk a szex lehetoseget, de eselyes hogy oda fog kanyarodni az erdeklodesunk.


Termeszetesen a rakerdezes kizarva, tul kiabrandito lenne. Altalanossagban a szoros vagy csupasz intim teruletet kedvelik a lanyok?


2022. márc. 6. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
én a szőröset szeretem
2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Elsőnél mindig legyél csupasz. 99% hogy be fog jönni. A maradék 1%nak jön be a szőrös.

Én lányként mindig leszőrtelenítettem magam minden randinál, mert ki tudja mi lesz.

2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem lehet általánosítani:D


Azért az sem mindegy a jelenlegi v természetes állapot milyen. Tehát a nagyon dzsungel az szerintem egyértelmű hogy nem bejövős, ugyanakkor ha valakinek pl nagyon hülyén, ritkásan, foltokban nő (nem láttam ilyet csak úgy elméletben) az is.


De: az is fontos, hogy TE komfortosan érezd magad a bőrödben plusz ne adj magadról fals képet. Ha amúgy sose szeded le, akkor felesleges a másikat "hozzászoktatni".


Na de hogy a kérdésre valaszoljak, nekem az aranyközépút tetszik .

2022. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Lanyoknal valoban nagyobbreszt mukodik a csupasz de en fiu vagyok; megoszlo velemenyeket olvastam errol. Egyes lanyok kifejezetten ferfiatlannak tartjak a csupaszt.
2022. márc. 6. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Borotváld
2022. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Srácként azt tanácsolom, nyírd le legalább rövidre.
2022. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Mit veszítesz, ha leborotválod? Vissza lehet növeszteni. És ne legyél olyan biztos benne, hogy elsőre a gatyádbab fog nyúlkálni. És semmi férfiatlan nincs ebben, sajnálom azt, akit a szőr tesz férfiassá.
2022. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le.Ha összejön valami,jobb benyomást fogsz kelteni😉
2022. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Én tudatosan hagynám szőrösen, ha igazán akarja a lány, akkor nem zavarná.

Így nem fogja azt gondolni, hogy neked a szex az első és erre megy ki a játék. Persze ha ezt nem söpröd a szőnyeg alá, akkor borotváld le nyugodtan.

2022. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként tuti csupaszon mennék. Én nem találkoztam még nővel, aki kifejezetten dzsungelt szeret. Meg amúgy is nagyobbnak látszik csupaszon. ;)
2022. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!