Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szokatlan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokatlan szexuális tevékenységeket ismertek, amik nem annyira nagyon extrém, durva dolgok?

Figyelt kérdés

Szokatlan alatt azt értem, hogy nem az egyszerű orál vagy sima szex, vagy az a néhány alap dolog egyike, amiket ilyesmi kérdésekre szoktak válaszolni, hanem valami egyedibb, különlegesebb dolog, amiket ritkábban hallani. De nem valami extrém dolog, amiben a legtöbb ember nem lenne benne, mert túl durva neki. Pl a pisiszex egy rossz példa, mert a legtöbb embernek undorító, és sosem menne bele.


Én is tudtam magamtól is kitalálni ilyesmit, de azért kiváncsi lennék mások ötleteire, szivesen kipróbálnék új dolgokat. Mikor másokkal beszéltem erről, akkor a legtöbben azt mondták, hogy jó a szexuális fantáziájuk, de mégsem tudtak új dolgokat mondani. Kiváncsi vagyok itt van-e olyan, akinek tényleg jó a fantáziája.


2022. márc. 6. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem is hinnéd, hogy a pisiszex mennyire elfogadottá vált.
2022. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet nem volt jó negatív példának :) Számomra sem túl visszataszító dolog, csak sokaktól azt hallottam, hogy nekik az már túl sok.
2022. márc. 6. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ruhára élvezés
2022. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szex extrém helyszíneken
2022. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a watsu-t ismered-e. Ilyeneket csinálni a pároddal, közben kicsit intimebb érintésekkel.
2022. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Domi 2000 ***** válasza:
Szexelni és közben a körülöttünk állók, - minél többen - ránkverik a spermát, lepisilnek.
2022. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vonel válasza:
Aktus közben fenekelés
2023. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!