Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok szeretik, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha az orgazmus során nem állunk meg, hanem folytatjuk a stimulálást?

Figyelt kérdés
25/F vagyok, és amikor orgazmusom van, akkor én soha nem állok meg, hanem addig maszturbálok/szexelek, amíg vége nincs az orgazmusomnak. Viszont azt vettem észre, hogy a lányok, amikor eljutnak az orgazmusig, akkor azonnal ellöknek/ellentartanak/becsukják a lábaikat, és nem akarják, hogy továbbra is izgassam őket az orgazmusuk végéig.

2022. márc. 7. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó, mindenkinek más esik jól. Szerintem kérdezd meg azt az adott lányt akivel együtt vagy, hogy neki mi a legjobb ilyenkor
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En meg sosem talalkoztam ilyen lannyal. Sajat, es mas velemenye szerint is ez csak elrontja az orgazmust ha nem stimulalod tovabb a pillanataban.
2022. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én ugyan ezt tapasztaltam a legtöbb esetben, amit te. Rákérdeztem és azt szokták mondani, hogy túlérzékeny nekik onnantól és kellemetlen. A comb belsejétés a hasat szoktam simogatni onnantól levezetésként, de kérni szoktam, hogy szóljon a nő, ha jön az orazmus. Csak annyit mondjon, hogy "most".
2022. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb orgazmus után még 5-10 másodpercig csinálom hogy kinyújtsam a páromnak, de aztán elengedem.
2022. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlérzékeny olyankor a csikló, egyből az orgazmus után kifejezetten rossz ha továbbra is stimulálva van.
2022. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyankor fáj. Vagyis... nem is pontosan fáj, de kissé kellemetlen, érzékeny, viszont hogyha a párom nem engedi, hogy ösztönösen ellökjem őt, hanem tovább kényeztet, a második orgazmusom még sokkal intenzívebb, mint az első - amit ő is tud.


Nem erőszakos egyébként, mert hogyha rászólok!, rögtön abbahagyja - ha nem, akkor folytatja.

2022. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem ha folytatja, egy pár pillanatig kellemetlen csak utána újra jó. Sőt ha sikerül egyszerre elmennünk szeretem, ha még egy rövid ideig benn tartja, nem mozgatja csak ott hagyja kicsit levezetésnek. De szerintem ez nagyon egyéni.
2022. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy vagyok vele h lehet h el akarlak tolni magamtól egyből, de nekem bejön, ha ilyenkor a srác akkor is tovább csinálja, sőt még jobban. De ez az én véleményem.
2022. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem a simogatást, de ne ott..
2023. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!