Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik akkor, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha valaki szájjal kényezteti a párja ánuszát, de az véletlenül elszellenti magát? Hogyan kezelik ezt, nevetnek egyet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

hát az elég gáz szitu

lehet kicsit pihentetném a dolgot, meg ugye nagyban függ a csaj reakciójától is

azért nem a világ vége

2022. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult a volt barátnőmmel, nyalás közben véletlen megtörtént. Egyikünk sem szólt semmit, szimplán folytattuk, de nagyon nem volt kellemes
2022. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ott nyalni, és máris meg van oldva a probléma.
2022. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért érdekes belegondolni, hogy egy párkapcsolat mennyire ki tudja facsarni a dolgokat nem?


Nincs ember a világon, aki elviselné, ha szájon szellentenék, de egy párkapcsolatban ez az "elmegy" kategória.


Talán sosem kellene szerelmesnek lennem, a végén még így leadnám az igényeket. 😬

2022. márc. 7. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kapcsolatnak képzi részét az ilyesmi, ne ebből az oldalból indulj ki. Én is voltam/vagyok szerelmes, de pl soha, semmi körülmény között nem nyalnám a párom fenekét, meg nem ujjaznám stb (nő vagyok). Attól, hogy vannak érzések, nem kell mindenben benne lenni.
2022. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Igazad van, jó olvasni ilyen véleményt is, mint a tiéd.

2022. márc. 7. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó mélyen belélegezzük és jót nevetünk rajta.
2022. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig jó míg nem fossa telibe a kis pofikádat.
2022. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!